Kupuj nożyce do żywopłotu online » Zamawiaj meble w ok-living
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Kartę kredytową / PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów tanie nożyce do żywopłotu online


Filtry (0 Produkte)

Łatwe i szybkie strzyżenie żywopłotów dzięki odpowiednim nożycom do żywopłotów

Jeśli chcesz kupić niedrogie, ale wysokiej jakości nożyce do żywopłotu, to trafiłeś w odpowiednie miejsce w sklepie internetowym ok-living! Regularne strzyżenie żywopłotu jest ważne, a dzięki odpowiednim nożycom do żywopłotu jest nie tylko super łatwe, ale i szybkie. Żywopłoty służą jako ozdoba, osłona prywatności lub zamiennik ogrodzenia w ogrodzie. Równocześnie jednak są one wykorzystywane przez owady i dzikie zwierzęta jako miejsce schronienia, żerowania lub rozmnażania. Jeśli zwrócisz uwagę na kilka rzeczy, możesz zapewnić, że Twój żywopłot pozostanie zdrowy i atrakcyjny dla Ciebie oraz będzie gęstym i dobrym siedliskiem dla zwierząt. Może brzmi to paradoksalnie, ale wymaga to nie tylko podlewania i nawożenia, ale także regularnego przycinania. Ręczne nożyce do żywopłotu, spalinowe nożyce do żywopłotu, elektryczne nożyce do żywopłotu, nożyce do żywopłotu z akumulatorem i teleskopowe nożyce do żywopłotu - wybór jest szeroki, a ceny wahają się od tanich do drogich.

Jakie rodzaje nożyc do żywopłotu kupić

Chcesz kupić nowe nożyce do żywopłotu? Przy wyborze odpowiedniego modelu w pierwszej kolejności zależy od rodzaju i wielkości żywopłotu. Istnieją różne rodzaje nożyc do żywopłotu. Klasyczne, ręczne nożyce do żywopłotu są obsługiwane ręcznie i nadają się raczej do cięcia mniejszych żywopłotów i krzewów, ponieważ są nieco łatwiejsze w obsłudze i bardziej precyzyjne. Kolejną zaletą ręcznych nożyc do żywopłotu jest to, że są one bardzo ciche w porównaniu z alternatywnymi urządzeniami, takimi jak spalinowe nożyce do żywopłotu. Można je używać bez prądu i paliwa praktycznie w każdym miejscu i o każdej porze dnia, nie przeszkadzając sąsiadom..

Jeśli chcesz kupić spalinowe nożyce do żywopłotu, to powinieneś wiedzieć co następuje: nożyce do żywopłotu spalinowe są szczególnie wydajne podczas cięcia żywopłotu. Szczególnie w przypadku długich i wysokich żywopłotów oferują one prawdziwą wartość dodaną, zwłaszcza jeśli w pobliżu nie ma prądu. Dzięki spalinowym nożycom do żywopłotu można szczególnie szybko przyciąć żywopłot. Jednak jednym z minusów jest tutaj jednoznacznie to, że zawsze trzeba mieć pod ręką odpowiednie paliwo. Są też niezbyt poręczne i ciężkie, dlatego nie każdy może je tak łatwo obsługiwać. Akumulatorowe i elektryczne nożyce do żywopłotu są obecnie znacznie bardziej popularne.

Zalety zakupu elektrycznych nożyc do żywopłotu

Zakup elektrycznych nożyc do żywopłotu jest z pewnością często nieco droższy w porównaniu z zakupem ręcznych nożyc do żywopłotu, ale ma też pewne zalety. Na przykład dużą zaletą akumulatorowych elektrycznych nożyc do żywopłotu jest to, że można z nich korzystać bez przerwy, ponieważ nie trzeba ładować akumulatora ani uzupełniać paliwa. Jedyną wadą jest to, że do obsługi elektrycznych nożyc do żywopłotu zawsze potrzebne jest gniazdko elektryczne. Z kolei akumulatorowe nożyce do żywopłotu mogą być wykorzystywane bardzo szeroko. Elektryczne nożyce do żywopłotu nadają się również szczególnie do mniejszych powierzchni i średnio wysokich żywopłotów. W zależności od rodzaju, waga może być nieco większa. Niektóre modele posiadają worek wychwytujący, który natychmiast zbiera ścięte rośliny. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu nawet przy rozplątywaniu na końcu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie elektrycznych nożyc do żywopłotu

Kupując elektryczne nożyce do żywopłotu, należy upewnić się, że ich rodzaj i rozmiar jest dopasowany do lokalnych warunków i obszaru użytkowania - mniejsze nożyce do małych i średnio wysokich żywopłotów, większe nożyce do zastosowań profesjonalnych, jeśli dostępna jest energia elektryczna, masz wystarczająco dużo miejsca do poruszania się. Jeśli posiadasz szczególnie wysoki żywopłot, zaleca się zastosowanie teleskopowych nożyc do żywopłotu. Dzięki regulacji długości w zakresie od 190 cm do 250 cm można osiągnąć wysokość roboczą do 4 metrów bez użycia drabiny. Aby nożyce do żywopłotu mogły służyć przez długi czas, należy je dobrze konserwować. Regularne czyszczenie ostrzy należy do pielęgnacji nożyc do żywopłotu. Nożyce do żywopłotu powinny być czyszczone po każdym użyciu. Specjalne środki czyszczące ze specjalistycznych sklepów nadają się do tego, aby wyczyścić nożyce i sprawić, że będą one w ten sposób jeszcze dłużej służyły.

Na co należy zwrócić uwagę przy strzyżeniu żywopłotu

Podczas cięcia żywopłotów należy zachować ostrożność, aby uniknąć zranień podczas cięcia. Należy również pamiętać, że w okresie od 1 marca do 30 września dopuszczalne są jedynie delikatne cięcia formujące i pielęgnacyjne, gdyż jest to okres lęgowy ptaków. Również poza tym okresem, przed każdym przycinaniem żywopłotu należy sprawdzić, czy nie ma w nim gniazd i ptaków lęgowych. Żywopłotu nie należy również przycinać w temperaturach poniżej zera. W temperaturze minus pięciu stopni Celsjusza lub niższej rany po przycinaniu nie mogą się zagoić, a w najgorszym wypadku może dojść do uszkodzenia żywopłotu. Lepiej też trzymać nożyce do żywopłotu w altance, gdy świeci słońce i odkładać cięcie na mniej słoneczny dzień..

Jeśli chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu pracy w ogrodzie, to również znajdziesz coś do tego w zakresie Meble ogrodowe znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. A jeśli nadal szukasz świetnego wyposażenia do wnętrz, to koniecznie rozejrzyj się po naszym sklepie internetowym. Ok-living oferuje nowoczesne, stylowe i wysokiej jakości Umeblowanie każdej strefy – i w najlepszych cenach.

0,00 zł