Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupuj online lampki do pokoju niemowlęcego i dziecięcego


Filtry

Lampki świetlne - wspaniały pomysł dekoracyjny do pokoju dziecięcego

Lampki świetlne to obecnie trend w aranżacji wnętrz. Dawniej miały stanowić jedynie dekoracje świąteczne, ale obecnie ich światło świeci o każdej porze roku. Czy to w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, łazience czy kuchni, wszędzie można znaleźć przytulne i dekoracyjne lampki. Może są małe, ale ich charyzma jest ogromna. Małe lampki tworzą przytulną atmosferę i zapraszają do odpoczynku. Dzięki girlandom można sprawić, że będzie naprawdę przytulnie. Szczególnie w ciemnych porach roku błyszczą w wielu domach, bo zapewniają spokój, bezpieczeństwo, przyjemną atmosferę i relaks po męczącym dniu..

Girlandy inspirują dzieci i są obecnie częścią każdego pokoju dziecka lub nastolatka. Kiedy Twoje dziecko wróci do domu po ciężkim dniu w szkole i rozgości się w swoim pięknym pokoju z miękkim, przyjemnym światłem lampek, będzie mogło spokojnie poświęcić się później odrabianiu lekcji. Wieczorem girlandy służą jako nocna lampka.

Udekoruj pokój dziecięcy pięknymi lampkami z ok-living

Dzieci uwielbiają, gdy jest przytulnie, a dzięki pięknej dekoracji w pokoju dziecięcym można działać zgodnie z potrzebami dziecka. Dotyczy to również lampek, które zapewniają ciepłą i kojącą atmosferę. Pięknie urządzony pokój dziecięcy daje dziecku poczucie bezpieczeństwa i pewności. Zaprasza do leżakowania i powinien być miejscem dobrego samopoczucia dla dziecka. Dzięki lampkom świetlnym możesz przekształcić pokój dziecięcy w oazę, puść wodze fantazji..

Niedrogie lampki z ok-living można zawiesić, owinąć lub położyć. Obramuj okna, karnisze lub udekoruj komody. Jeśli masz łóżko z domkiem z ok-living, możesz owinąć girlandy wokół dachu. W otoczeniu kojącej przytulności dziecko może się tu wylegiwać, marzyć i spokojnie zasypiać.

Zamawiaj lampki świetlne do pokoju dziecięcego w różnych wzorach online

W naszym sklepie internetowym ok-living oferujemy Ci niedrogie lampki świetlne w różnych kombinacjach kolorystycznych i wzorach, którymi możesz wspaniale udekorować pokój dziecięcy. Wybierz lampki świetlne, które najlepiej pasują do potrzeb dziecka i stylu pokoju..

Nasze piękne girlandy "Cotton Balls" w kombinacji kolorów zielony-szary-niebieski-biały, różowy-fioletowy-biały lub ciemnoszary-jasnoszary-biały tworzą przyjemną atmosferę i przyciągają wzrok. Zamawiaj online girlandy i zleć ich dostarczenie do domu. Pomimo tego, że lampki wykonane są z diod LED, to ze względów bezpieczeństwa należy je trzymać poza zasięgiem małych dzieci. Kurz z naszych lampek można usunąć miękką szmatką.

Dekoracje i inne meble do pokoju dziecięcego

Dekorowanie pokoju dziecka to świetna zabawa i zaraźliwa. Być może potrzebne są również inne meble. Posiadamy duży wybór łóżek dla dzieci , Regałów, Krzesła i stoły do pokoju dziecięcego, a także Textilien und Zubehör. Schauen Sie sich gerne um in unseren Online-Shop und bestellen Sie Ihre gewählten Einrichtungsgegenstände bequem nach Hause.