Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów praktyczne regały do salonu online


Filtry

Chcesz kupić nowy regał do salonu? Mamy najlepszy wybór!

Szukasz regału do salonu? W takim razie ok-living jest właściwym miejscem dla Ciebie. Otwarta, zamknięta, wolnostojąca, wisząca, duża czy mała. Z nami masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni mebel, który będzie pasował do Twojego gustu i umeblowania. Zamów swoją nową, nowoczesną i niedrogą półkę do salonu łatwo i prosto online w naszym sklepie.

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze nowego regału do salonu?

Regał do salonu pełni wiele praktycznych funkcji. Półki do salonu od ok-living oferują przestrzeń do przechowywania, tworzą porządek i umożliwiają przechowywanie dekoracji, ale także książek i płyt CD, DVD i płyt - zapraszamy do zapoznania się z naszym wielkim wyborem. panele RTV półki do salonu mogą być również pięknymi przedmiotami dekoracyjnymi i wyposażeniem, które można wykorzystać między innymi jako ścianka działowa w pokoju. Szczególnie nadają się do tego celu Ścianka działowa z naszej oferty, ale także otwarte półki do salonu, które są jasne i nie zaciemniają salonu ani nie pomniejszają go..

Zanim więc zaczniesz wybierać model, powinieneś najpierw zastanowić się, jaką funkcję ma spełniać Twój regał do salonu. Kiedy już wiesz, jaką funkcję ma spełniać Twoja półka w salonie, czas zastanowić się nad wymiarami. Jak dużo miejsca jest dostępne w miejscu planowanym na regał. Jak wysoka powinna i może być półka. Jak głęboka musi być i jak duże powinny być poszczególne półki - i ile półek potrzebujesz, aby wszystko przechować.

Wybór odpowiedniej konstrukcji materiału regału do salonu

Regał do salonu to zazwyczaj duży, a więc jednocześnie centralny obiekt wyposażenia salonu. W związku z tym styl półki jest również kształtujący dla pozostałych elementów wyposażenia. Wybór jest niemal nieograniczony. Drewniany regał do salonu jest bardziej odpowiedni dla rustykalnych i tradycyjnych stylów wyposażenia, podczas gdy metalowe regały do salonu są bardziej odpowiednie dla przemysłowych lub nowoczesnych stylów wyposażenia. Białe półki rozjaśniają pomieszczenie, czarne wyglądają nowocześnie. Typowe materiały na półki do salonu to m.in.:

  • Regały z metalu
  • Regały z drewna
  • Regały z plastiku

Istnieje wiele różnych regałów do salonu. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór różnych wzorów, stylów, rozmiarów i kolorów.

Regał do salonu otwarty lub zamknięty

Otwarte regały do salonu to absolutna klasyka. Otwarte półki w salonie dają możliwość wyeksponowania kolorowych i dekoracyjnych przedmiotów. To może dosłownie przekształcić pokój i uczynić półkę centralnym punktem pokoju. Otwarta półka nadaje się również do prezentacji kolekcji płyt lub książek i płyt CD lub oczywiście przedmiotów dekoracyjnych. Co więcej, przedmioty na półce są łatwo dostępne i szybkie do zgarnięcia.

Jest też kilka powodów, dla których warto zdecydować się na otwarty regał. Dlatego w naszym sklepie oferujemy również duży wybór zamkniętych regałów do salonu. Szafki do salonu . Zamknięta szafa chroni Twoje meble i dekoracje, dlatego że nie mogą się tak szybko zakurzyć. Ponadto możesz nie chcieć, aby wszystkie przedmioty na półce były zawsze otwarte na widok. Bo jeśli półka jest bardzo zapełniona, to szybko może wyglądać na nieuporządkowaną, zwłaszcza jeśli często korzystamy z przedmiotów z tej półki i ciągle je przekładamy.