Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamawiaj online praktyczne regały dwustronne


Filtry

Dla większej struktury w pomieszczeniu - regały dwustronne jako sprytne przedmioty wyposażenia wnętrz

Urządzając pokój, trzeba zwrócić uwagę na wiele różnych rzeczy. Należą do nich meble, kolor ścian i inne elementy dekoracyjne. Jaka jest jednak możliwość wydzielenia istniejącej przestrzeni od innych? Idealnym rozwiązaniem w takich przypadkach jest regał dwustronny. Są to otwarte półki o różnych kształtach, które wizualnie oddzielają od siebie obszary pomieszczenia. W ten sposób z jednego dużego pomieszczenia można stworzyć kilka małych powierzchni.

Dlaczego potrzebujesz regału dwustronnego do pokoju?

Regały dwustronne to świetny sposób na określenie i stworzenie przestrzeni w Twoim domu. Możesz ich użyć, aby podzielić duży pokój na dwa mniejsze, stworzyć prywatną przestrzeń w publicznym pomieszczeniu lub stworzyć przyciągający wzrok element w pokoju. Regały dwustronne mogą być wykonane z niemal wszystkiego, od półek na książki, przez zasłony, po pasujące meble. Nie zawsze musi to być najdroższy mebel. U nas znajdziesz ekskluzywne egzemplarze w doskonałej jakości w najlepszych cenach. Regały dwustronne są prawdziwymi uniwersalnymi urządzeniami, więc nadają się w zasadzie do każdego pomieszczenia. Szczególnie dobrze prezentują się:

  • Regały dwustronne w salonie
  • Regały dwustronne w gabinecie
  • Regały dwustronne w pokoju dziecięcym
  • Regały dwustronne w sypialni

Celem regała dwustronnego jest przede wszystkim podzielenie pomieszczenia. Dzięki różnym motywom, kolorom i kształtom, masz szeroki wybór. Rozejrzyj się z nami.

Jakie są rodzaje regałów dwustronnych?

Jeśli chcesz kupić regał dwustronny, najpierw musisz spojrzeć na różne rodzaje. Bo jest ich bardzo dużo. Oprócz wąskich regałów istnieją również tak zwane regały schodkowe, które często są wykorzystywane jako przegrody pokojowe. Ale najpopularniejsze warianty to wciąż następujące:

Regały dwustronne

Klasycznym wariantem jest regał. Występuje w wersji z tylnym panelem lub bez. Jedną z zalet jest większa przestrzeń do przechowywania. Ponadto były one przetwarzane przy użyciu drewna lub produktów z drewna..

Parawan pokojowy

Ostatnim wariantem jest parawan. Są one wolnostojące, mają elastyczną konstrukcję i składają się z co najmniej 3 powierzchni. Można je złożyć i schować w razie potrzeby. Jeśli chodzi o materiał, można wybrać tkaninę poliestrową lub bawełnianą.

Zasłony

Ponadto istnieją specjalne modele zasłon. Zawieszane są na zamontowanym na stałe drążku i dzięki temu mogą jednorazowo zastąpić całe drzwi lub ścianę. Dzięki wytrzymałej tkaninie, najczęściej poliestrowej, całość można naciągnąć i zamknąć.

Rolety

Te z kolei są zawieszone na szynie. Same rolety często można otwierać i zamykać za pomocą drążka rewersyjnego. Ich zaletą jest przepuszczalność światła dziennego i wysoka trwałość.

Co należy wziąć pod uwagę przy ustawianiu, montowaniu itp. regałów dzielących pomieszczenia

Ludzie często pytają o różnicę w stosunku do zwykłego regału do salonu. Klasyk Regały do salonu są zazwyczaj nieco solidniejsze i mniej elastyczne. Nie da się ich tak łatwo wyregulować w pomieszczeniu, a co dopiero przenieść. Tutaj jednak wszystko zależy od producenta. Na ok-living znajdziesz jednak liczne półki do salonu, które możesz również łatwo wykorzystać jako przegrody do pokoju.

To, czy i jak dokładnie należy zamontować room divider, zależy wyłącznie od danego modelu. W razie wątpliwości lepiej jest zagrać bezpiecznie i zamontować room divider albo na suficie albo na ścianie. Ustawienie room dividera również nie jest trudne. Jeśli planujesz kupić dzielnik pokoju w rozsądnej cenie, masz różne opcje projektowania go. Warto zawczasu zapamiętać kilka pomysłów, aby od razu móc przystąpić do działania. Na przykład, użyj swojej półki dzielącej pokój jako:

  • Regał na książki
  • Półka ekspozycyjna
  • Zasłona
  • element dekoracyjny z oświetleniem

Kupuj regał dwustronny i wiele innych mebli w super cenie

Regały dwustronne to świetny sposób na oddzielenie od siebie kilku pomieszczeń. Bardzo popularne jest na przykład oddzielenie części dziennej od kuchennej lub kuchni od jadalni. Dzięki różnym kształtom i rozmiarom, dostępne są szerokie możliwości projektowania. Rozejrzyj się i odkryj wiele innych wspaniałych opcji wyposażenia dla Twojego domu od ok-living, np. Sofy i zestawy mebli wypoczynkowe, hübsche Stoły do salonu i szlachetne Szafki do salonu .