Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

OK-LIVING, TO MY

Piękne i nowoczesne meble i kuchnie na każdą kieszeń

OK-Living to producent mebli i sklep internetowy oferujący modną i nowoczesną kolekcję mebli. Nasze obecnie 42 sklepy internetowe prowadzą nas do pozycji największego dystrybutora mebli online w całej Europie.

Nasza misja polega na realizacji Twoich marzeń o nowoczesnym wystroju wnętrz w przystępnej cenie.

W naszej siedzibie i głównym miejscu produkcji w Brandenburgii, nasi pracownicy, otoczeni zielenią i w przyjemnej atmosferze pracy, projektują wspaniałe wzornictwo mebli i kreują nowe pomysły na aranżacje wnętrz.

Jesteśmy szczególnie dumni z naszych dwóch marek: VICCO i VitaliSpa. Obie marki łączą kreatywną i nowoczesną koncepcję z trendy wyglądem i wysokiej jakości materiałami w przystępnych cenach. Asortyment obejmuje wszystkie pomieszczenia w domu.

Oferujemy również ogromny wybór nowoczesnych mebli kuchennych z szeroką gamą najnowszych kuchni marzeń. Krótko mówiąc, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze w swoim domu.

OK-LIVING W LICZBACH

W 2022 roku zanotowaliśmy obrót roczny wynoszący 151 mln EUR oraz wysłaliśmy ponad 2,4 miliona paczek, dzięki czemu wiele domów stało się piękniejszych.
MEHR INFO
Oprócz naszych sklepów OK-Living prowadzimy także wiele sklepów specjalistycznych, takich jak nasze sklepy z toaletkami, poduszkami z palet i meblami dziecięcymi i kuchennymi.
MEHR INFO
Dzięki naszym 42 sklepom jesteśmy aktywni nie tylko w Niemczech i Austrii, ale także w wielu innych krajach europejskich.
MEHR INFO

NASZA WIZJA


Projektujemy i tworzymy meble, które oferują imponującą funkcjonalność, są wysokiej jakości i indywidualnie zaprojektowane - i to wszystko w przystępnej cenie! Naszym celem jest umożliwienie spełnienia marzeń o pięknie urządzonym wnętrzu poprzez nowoczesne, dostępne cenowo meble dla każdego.

Z dużą miłością do tematu aranżacji wnętrz i zawsze z perspektywy naszych klientów, dział analizy i produkcji codziennie poszukuje nowych innowacyjnych pomysłów oraz wysokiej jakości materiałów, aby przekształcić Państwa mieszkanie w piękny, przytulny dom.

 Wszystko to można osiągnąć tylko w radosnym środowisku z przyjemnymi pracownikami i szacunkiem dla siebie nawzajem.

NASZE ZADANIE


Jako innowacyjna firma, chcemy nie tylko tworzyć wyjątkowe meble, ale także produkować je w sposób zrównoważony i ekologiczny. Nasze zadania obejmują więc:

 • Odpowiedzialna i ekologiczna produkcja mebli
 • Innowacyjne rozwiązania w łatwym montażu mebli – jak najprostszy montaż mebli oraz inteligentne instrukcje/materiały wideo
 • Zadowolenie pracowników i zrównoważone warunki pracy
 • Ciągłe poszukiwanie najlepszych materiałów
 • 100% zadowolenie klientów i przykładny serwis
 • Kreowanie unikalnych i nowoczesnych designów
 • Tworzenie tanich i przystępnych rozwiązań dla domu
Ponad 5.000
PRODUKTOW

VICCO i VitaliSpa - dwa silne marki z wspaniałymi wzorami i wysokiej jakości produktami. Design w połączeniu z przystępnymi cenami.

Ponad 5,5 Mln
SPRZEDAŻY

Dzięki naszym seriom kuchennym R-Line i Fame-Line oferujemy ogromny asortyment mebli kuchennych i przystępną alternatywę dla naszych klientów do urządzenia swojej kuchni.

Ponad 63.000
OCEN

Dzięki różnym lokalizacjom magazynów w Niemczech i całej Europie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom krótkie trasy dostaw, co w branży meblowej oznacza niezwykle szybkie terminy dostaw.

NASZA HISTORIA

20 lat Ok-Living

 • 2002

  Ponad 20 lat temu bracia Ingo i Frank Westphal założyli sklep z meblami dziecięcymi i nie tylko w pięknej Brandenburgii nad Hawelą.

 • 2004

  Mniej niż po dwóch latach poszliśmy online i oferowaliśmy nasze produkty na różnych platformach, takich jak eBay.

 • 2005

  Rok później mogliśmy świętować nasz pierwszy milion przychodu. Było to dla nas wówczas duże wydarzenie i kamień milowy w drodze do ugruntowanej pozycji w branży meblowej online.

 • 2006

  Z rozwojem asortymentu produktów, w tym wielu interesujących nowości, przenieśliśmy się do większego magazynu o powierzchni 4500 m² w Brandenburgu nad Hawelą.

 • 2008

  Nasza oferta produktów stale się poszerzała, a sprzedaż rosła, co skłoniło nas do dalszej ekspansji. W tym roku powiększyliśmy powierzchnię magazynu do 8700 m².

 • 2010

  Nasze produkty nie pozostały już tylko w kraju, poza granicami Niemiec, i podjęliśmy pierwszy krok w kierunku międzynarodowej ekspansji, rozszerzając się na sąsiednią Austrię.

 • 2013

  Zarząd firmy nabył około 40 ha terenu, o powierzchni około 55 pól piłkarskich, kompleks "Starego Koszarowca" w Brandenburgu. W tym celu przeznaczono łącznie około 20 000 m² do własnego użytku na cele biurowo-magazynowe.

 • 2015

  Otwieramy nasz pierwszy sklep internetowy. Oprócz mebli dziecięcych, do naszej oferty dołączyły również meble i akcesoria do salonu, łazienki czy kuchni, a także artykuły ogrodowe i rekreacyjne.

 • 2017

  Przeprowadziliśmy się w obrębie kompleksu do nowego, designerskiego biura z przyjazną atmosferą pracy.

 • 2018

  Zostały utworzone dwa kolejne magazyny w Niemczech oraz nowa siedziba firmy w Kijowie.

 • 2019

  Kolejny magazyn w Mediolanie został włączony do sieci OK.

 • 2020

  Nasz własny sklep internetowy zyskał nową szatę graficzną. Mieszanka innowacyjnego oprogramowania, ekskluzywnych produktów, wspaniałego zespołu i nowoczesnej nazwy: OK-Living powstało.

 • 2021

  Po udanym starcie naszego nowego sklepu OK-Living.de, utworzyliśmy kolejne sklepy specjalistyczne, które jeszcze bardziej precyzyjnie odpowiadają na życzenia naszych klientów. OK-Junior oferuje pomysły na meble dziecięce, a OK-Kitchen zapewnia jeszcze lepsze doświadczenia zakupowe dzięki inteligentnemu konfiguratorowi kuchni.

 • 2022

  Rozpoczęliśmy działalność 10 nowych sklepów OK-Living w łącznie 10 krajach.

 • 2023

  OK-Living kontynuuje ekspansję, w lutym ruszamy z działalnością w 3 kolejnych krajach.