Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Komoda z Drzwiami i Szufladami Ruben, Biała, Vicco

897,00 zł

Numer produktu: 425142193204314

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Natychmiast dostępny, czas dostawy 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezpłatna wysyłka i zwroty
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Gwarancja zwrotu pieniędzy i 30-dniowa polityka zwrotów
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zapłać wygodnie przez

Przedpłaty

Informacje dot. produktu "Komoda z Drzwiami i Szufladami Ruben, Biała, Vicco"
  • Komoda Ruben oferuje powierzchnię odporną na zarysowania i łatwą w pielęgnacji dzięki powłoce z żywicy melaminowej.
  • Jasny i ponadczasowy design jest sparowany z optymalną funkcjonalnością.
  • Zakres dostawy obejmuje komodę, ilustrowaną instrukcję montażu oraz niezbędne materiały montażowe.
  • Zakres dostawy obejmuje kredens oraz ilustrowaną instrukcję montażu wraz z materiałami montażowymi.
  • Ruben z oszczędzającymi podłogę nóżkami i bezuchwytowymi frontami, można idealnie połączyć z innymi meblami z serii Ruben.


Kolor: Biała
Szerokość: 120cm
Wysokość: 101.6cm
Waga: 60kg

Oceny 7 z 7

4.43 od 5 Gwiazdki


43%

57%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

(Maksymalna liczba plików:3, Maksymalny rozmiar pliku (w MB):32, Dozwolone rozszerzenia plików:jpg;png)
Nie wybrano żadnych plików

April 28, 2022 12:18

Bardzo dobry.

Zamówiono i dostarczono dwa małe Vico. Doskonałe opakowanie, fachowo zminimalizowana wielkość wysyłki. Brak uszkodzeń. Vicco Construction No. 1. Najpierw musiałem zapoznać się z symbolami, obracać elementy i głowić się, gdzie co jest. Jak to działa? Czas montażu: prawie 2 godziny. Czytając inne opinie, czuję się dość powolny i stary (cóż, mam ponad 76 lat...) Ale czas byłby realistyczny dla początkujących (takich jak ja), którzy nie mają praktyki w składaniu mebli z IKEA. A ja nie jestem przyzwyczajony do rozumienia piktogramów. Vicco No. 2. Rozpakowałem się więc, usunąłem styropian i tekturę. Tym razem: śruby i łączniki wyrównane, kieszeń wycięta Dostępne narzędzia: Wiertarka (do szybkiego wkręcania wkrętów), Końcówki PH 1, PH 2, PH 3 oraz śrubokręt 7 mm. Również lekki młotek. Bo chciałem wiedzieć, stoper, ... i dalej! Czas 58 minut dla numeru 2. To było jasne, teraz wiedziałem, co to jest! Nie ma błędów, nie ma szukania. Przekątne były identyczne z dokładnością do 2 milimetrów, więc konstrukcja była prawidłowa. Szuflady można łatwo wysunąć. Biorąc pod uwagę cenę, Viccos można określić jako dobry. To jest dokładnie to, czego szukałem.

April 28, 2022 12:22

Wow

Kilka dni po zamówieniu przyszły dwie paczki, doskonale zapakowane i z tą samą przesyłką. Wszystkie śruby zostały zapakowane w indywidualne torebki i wyraźnie oznaczone (patrz zdjęcie). Instrukcje są łatwe do zrozumienia, a śruby można szybko znaleźć. Zalecam jednak, aby montaż wykonywały dwie osoby. Ale to jest proste. Kredens jest stabilny, bez wad i zarysowań, łatwy w montażu, ładny ciemny kolor drewna. Przegródki są trwałe, a nie tylko dekoracyjne. Podsumowując, jest to szafa najwyższej klasy, a stosunek jakości do ceny jest bezkonkurencyjny.

April 28, 2022 12:20

Wspaniała komoda

Cieszę się, że mogę tutaj zrecenzować komodę. Stosunek jakości do ceny 1A. Nie spotkałem się z lepszą jakością za tę cenę. Przesyłka została dostarczona w dwóch różnych dniach, Zdziwiłem się, że dostarczono tylko jedną paczkę, ale druga dotarła następnego dnia. DPD halt.... Wszystko jest kompletne i bardzo łatwe do zmontowania. Jakość wykonania artykułu jest TOP. Wszystko jest idealnie dopasowane. Szuflady są wszystko jest skręcone, więc jest bardzo dobrej jakości.

April 28, 2022 12:39

Dobra cena, dobra jakość, ogólnie dobre!

Szybka dostawa, 3 paczki, instrukcja montażu trochę trudna do zrozumienia, musiałem ją czytać kilka razy. Jakość komody lub laminatu wokół płyty z prasowanego drewna jest bardzo cienka, szybko się niszczy, więc tylko 4 gwiazdki na 5. Wniosek: niska cena, więc trzeba zaakceptować poświęcenie jakości, ale ogólnie ok!

April 28, 2022 12:43

Dobra lub korzystna cena

Stosunek ceny do jakości jest dobry lub bardzo dobry. Mocne drewno, ale nie trzeba mocno uderzać podczas montażu. Nic nie zostało uszkodzone w momencie przybycia i zostało dostarczone w dwóch paczkach. Jedyną rzeczą, która może być potrzebna, jest klej. Dla nastolatków wprowadzających się po raz pierwszy jest to więcej niż wystarczające.

April 28, 2022 12:46

Dobra komoda

Komoda jest dyskretna i doskonale dopasowuje się do różnych scenariuszy użytkowania. Jakość jest dobra, a instrukcje montażu są łatwe do wykonania. Kupiłem model 80 w wersji dużej i małej. Skrzynki zostały dostarczone razem i jedna z nich zaginęła. Jeszcze w tym samym tygodniu przysłano kilka kartek i dotarły one do mnie. Doskonała obsługa ze strony sprzedawcy!

April 28, 2022 12:27

Niezbyt dobry / Ale akceptowalny stosunek jakości do ceny

Wiedziałem, że mają być 2 paczki, niestety pierwsza paczka została dostarczona 2 dni po złożeniu zamówienia, w piątek, a druga dopiero w następny wtorek, po kilku prośbach i groźbach anulowania zamówienia. Obsługa klienta jest uczciwa i szybka, a także przeprasza za awarię. W zasadzie szafka narożna jest łatwa w montażu, ale spędziłem 10 minut na szukaniu wsporników zawiasów, zanim zorientowałem się, że są one już wstępnie zamontowane na zawiasach. W opisie/instrukcji montażu wystąpił błąd. Ogólnie rzecz biorąc, szafka sprawia wrażenie solidnej i jest stosunkowo ciężka, z wyjątkiem tego, że otwory na śruby nie są dobrze dopasowane, więc niestety musiałem odciąć kawałek tylnej ściany, ponieważ w przeciwnym razie nie zmieściłaby się. Zawiasy posiadają funkcję cichego domykania, która jest bardzo praktyczna, ponieważ drzwi nie zatrzaskują się. Solidna konstrukcja i bardzo duża przestrzeń (naprawdę można w niej zmieścić wiele rzeczy) ponownie uratowały szafę i sprawiły, że zasługuje ona na 4 gwiazdki.