Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Łóżko Piętrowe Domek Białe Merlin, Vitalispa

2 409,00 zł

Numer produktu: 425142193206714

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Natychmiast dostępny, czas dostawy 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezpłatna wysyłka i zwroty
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Gwarancja zwrotu pieniędzy i 30-dniowa polityka zwrotów
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zapłać wygodnie przez

Przedpłaty

Informacje dot. produktu "Łóżko Piętrowe Domek Białe Merlin, Vitalispa"
  • Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów, które prawie się nie odkształcają, łóżko dziecięce staje się długotrwałym i pięknie ukształtowanym unikatem. Stabilne słupki przyczyniają się do bezpiecznej konstrukcji.
  • Listwy drewniane tego łóżeczka wykonane są z olchy i w 100% z litego drewna. Jest szczególnie przyjazny dla dzieci i wolny od szkodliwych substancji.
  • Wymiary to 209 x 200 x 99 cm (SxWxG).
  • Zakres dostawy obejmuje łóżko domowe dla dzieci wraz ze stelażem listwowym i ilustrowaną instrukcją montażu oraz niezbędnymi materiałami montażowymi.
  • Dzięki temu wysokiej jakości łóżku dziecięcemu na poddaszu można indywidualnie urządzić pokój dziecka.


Nasze wysokiej jakości łóżko stanie się prawdziwą ozdobą pokoju Twojego dziecka! Łóżko wykonane jest poprzez wykorzystanie naturalnego drewna. Jako produkt naturalny, drewno nie wywołuje alergii, emanuje ciepło i ma wiele innych zalet wpływających pozytywnie na użytkownika.
Produkt jest wytrzymały, a konstrukcja zapewnia stabilność. Wygodne i kompaktowe schody, pomogą Twojemu maluchowi bezpiecznie wspinać się na szczyt łóżka. Uniwersalny design w loftowym stylu dopasuje się niemal do każdego nowoczesnego wnętrza.
Materac nie wchodzi do zestawu łóżka.
W komplecie znajduje się ilustrowana instrukcja, dzięki której montaż jest tak prosty, jak to tylko możliwe i dostępny dla każdego.

________________________________________________________________________________

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:


Wykonanie:
drewniana rama, drewniany stelaż, płyta HDF

Wymiary:
dług. 209 x gł. 99 x wys. 200 cm
Polecany wymiar materaca: 200x90

Kolor:
biały

Wykończenie:
mat

Kolekcja:
Merlin

Kolor: Biała
Szerokość: 99cm
Wysokość: 200cm
Długość: 209cm
Waga: 57kg

Oceny 6 z 6

4.83 od 5 Gwiazdki


83%

17%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

(Maksymalna liczba plików:3, Maksymalny rozmiar pliku (w MB):32, Dozwolone rozszerzenia plików:jpg;png)
Nie wybrano żadnych plików

May 4, 2022 12:33

Łóżko fantasy

Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. Nasza córka uwielbia swoje nowe łóżko i musi je wszystkim pokazywać. Zdecydowaliśmy się na tę wersję o połowie wysokości, ponieważ "prawdziwe" wysokie łóżko byłoby dla mnie zbyt niebezpieczne. Zawsze pod nim śpi. Później włoży swoją półkę Kallax pod łóżko i będzie na niej spać. Łóżko jest proste i piękne. Można go bardzo dobrze udekorować. Umieszczamy tablicę magnetyczną w "polu" przed łóżkiem. Magnesy można wielokrotnie ozdabiać zdjęciami członków rodziny. Obsługa klienta też była świetna 👍🏻 Naszych paczek podobno nie było, a sklep miał opóźnienia. Dostawa została zrealizowana następnego dnia.

May 4, 2022 12:34

Solidne i dobrze oświetlone.

Łóżko jest bardzo stabilne i dobrej jakości. Montaż nie był trudny. Montaż trwał od 2 do 3 godzin. Łóżko zostało szybko dostarczone w 3 paczkach. Listwy podstawy łóżka są przykręcane oddzielnie. Otwory na słupki nie pasowały w 100%, ale po niewielkich przeróbkach wszystko zostało prawidłowo przykręcone. Wszystkie części są wykonane z litego drewna i są jednolicie pomalowane na biało. Moja córka uwielbia swoje nowe łóżko. Gorąco polecam ten zakup.

May 4, 2022 12:35

Nasze oczekiwania zostały spełnione.

Jest bardzo stabilne i, jak widać na zdjęciu, jest to naprawdę ładne łóżko. Nasza córka je uwielbia. Zbiórka również była prawidłowa. Zaleca się składanie ich parami, a nawet trójkami, aby elementy trzymały się razem do czasu zmontowania wszystkich elementów. Ale jak na razie jest dobrze. Polecilibyśmy to łóżko innym osobom.

May 4, 2022 12:37

Wszystko działało idealnie, w dwóch egzemplarzach.

Zamówiliśmy to łóżko dwukrotnie dla naszych 4-letnich bliźniaków. Miała to być świąteczna niespodzianka, a... w dniu 24.12. (wystawione przez Ojca Gwiazdkę) wieczorem, kiedy dziadkowie wracają do domu. Doprowadziło to do podjęcia działań organizacyjnych. Oczywiście musieliśmy o nie poprosić dużo wcześniej, aby upewnić się, że są dostępne, a jak to w recesji .... Brakowało wielu rzeczy, byliśmy bardzo zaniepokojeni. Ale nawet z dwoma łóżkami wszystkie elementy były na miejscu, a Amazon dostarczył je oczywiście na czas. Pakiety są dość ciężkie, po 3 na łóżko. Osoby o słabej kondycji mogą mieć problemy. Paczki trzeba było wnieść na czwarte piętro. Bardzo trudno jest być samemu. Obsada była bardzo dobra. Części + instrukcje ogólne 1a. Wszystko jest zrozumiałe i nie było żadnych problemów. Monety są oznaczone. Trudno było przeczytać jedną lub dwie z nich, ale udało się. Było nas dwoje i mieliśmy częściowo pusty pokój, na co byliśmy dobrze przygotowani. Razem potrzebowaliśmy ponad dwóch godzin, aby dotrzeć do pierwszego łóżka. Dopiero po godzinie znalazło się samo drugie łóżko. Gdy już się wie, jak to zrobić, idzie to bardzo szybko. Jak widać na zdjęciach, można zmieniać stronę łóżka ściennego. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a nasze bliźniaki były zachwycone, gdy go zobaczyły. widziały piękne prezenty. Mój mąż waży ponad 80 kg i bez problemu mógł położyć się z 15-kilogramowym dzieckiem. Wszystko jest na pewno stabilne i bardzo dobrze umeblowane. Zdjęcie pod łóżkiem jest bardzo wstępne. Belki i rusztowania dają wiele możliwości upiększania światłem itp. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, podobnie jak nasze dzieci. Tutaj zakończyły się intensywne poszukiwania odpowiednich łóżek i nie zawiedliśmy się. Dziękuję.

May 4, 2022 12:35

Bardzo dobre łóżko na poddaszu

Mamy to łóżko od kilku miesięcy. Wygląda fantastycznie i przetrwała już jedną przeprowadzkę bez żadnych problemów. Nasz 4-letni syn uwielbia spać w swoim łóżku na poddaszu. Odbiór nie był zbyt trudny dla dwóch osób.

May 4, 2022 12:40

Wszystko jest wyczerpujące i dobrze wyjaśnione.

Oczekiwaliśmy, że wszystko zostanie dostarczone w całości. Tak było, a wyjaśnienie było łatwe do zrozumienia. Przy użyciu wkrętarki akumulatorowej zajęło nam to około 2 godzin. Nasza córka je uwielbia.