Panel przedni R-Line Beton 45 cm bez blatu roboczego Vicco
Informacje dot. produktu "Panel przedni R-Line Beton 45 cm bez blatu roboczego Vicco"
- PERFEKCYJNA INTEGRACJA: Szafki kuchenne R-Line do zabudowy umożliwiają dokładne i estetyczne dopasowanie – dla spójnego i funkcjonalnego efektu.
- DOKŁADNE DOPASOWANIE: Front jest przeznaczony do częściowo zintegrowanych zmywarek (45 cm) – panel sterowania pozostaje widoczny i łatwo dostępny.
- WYMIARY: front do zmywarki ma następujące wymiary: Szerokość: 45 cm, Wysokość: 57,2 cm, Głębokość: 1,6 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: kuchnia do zabudowy składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Panel frontowy do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ten panel frontowy jest przeznaczony do zmywarek częściowo zintegrowanych o szerokości 45 cm z widocznym panelem sterowania. Sterowanie pozostaje zawsze dostępne.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Beton
Kolor blatu:
Bez blatu roboczego
Wymiary:
45 x 57.2 x 1.6 cm (szer. x wys. x gł.)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Waga Netto (Bez Opakowania):
2.9 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
3.9 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Panel frontowy do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | Beton/Biały |
| Kolor: | Beton |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Panel zmywarki 45 cm |
| Szerokość: | 45cm |
| Wysokość: | 57.2cm |
| Długość: | 1.6cm |
| Waga: | 2.9kg |
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie