Panel przedni R-Line Biały wysoki połysk 60 cm , BP Marmur Vicco
Informacje dot. produktu "Panel przedni R-Line Biały wysoki połysk 60 cm , BP Marmur Vicco"
- PERFEKCYJNA INTEGRACJA: Szafki kuchenne R-Line do zabudowy umożliwiają dokładne i estetyczne dopasowanie – dla spójnego i funkcjonalnego efektu.
- DOKŁADNE DOPASOWANIE: Front jest przeznaczony do częściowo zintegrowanych zmywarek (60 cm) – panel sterowania pozostaje widoczny i łatwo dostępny.
- WYMIARY: front do zmywarki ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 57,2 cm, Głębokość: 1,6 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: kuchnia do zabudowy składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Panel do zmywarki z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)
Ten panel frontowy jest przeznaczony do zmywarek częściowo zintegrowanych o szerokości 60 cm z widocznym panelem sterowania. Sterowanie pozostaje zawsze dostępne.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Biały wysoki połysk
Kolor blatu:
Marmur
Wymiary:
60 x 57.2 x 1.6 cm (szer. x wys. x gł.)
Grubość Blatu:
28 mm
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Blatu:
Płyta wiórowa, 28 mm
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Waga Netto (Bez Opakowania):
10.6 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
12.6 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Panel do zmywarki z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)R-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | z WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | Biały wysoki połysk/biały |
| Kolor: | Biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Panel pod zmywarkę 60 cm z blatem |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 57.2cm |
| Długość: | 1.6cm |
| Waga: | 10.6kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie