Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Półka narożna "Laine", Biały, 170 x 142 cm, Vicco

931,00 zł

Numer produktu: 425142194193914

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Natychmiast dostępny, czas dostawy 3 - 4 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezpłatna wysyłka i zwroty
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Gwarancja zwrotu pieniędzy i 30-dniowa polityka zwrotów
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zapłać wygodnie przez

Przedpłaty

Informacje dot. produktu "Półka narożna "Laine", Biały, 170 x 142 cm, Vicco"
  • Dzięki pierwszorzędnemu wykonaniu materiałów i wysokiej jakości powłoce, powierzchnia jest odporna na zarysowania i bardzo łatwa do czyszczenia.
  • Praktyczna półka Laine może być używana jako półka narożna, jako półka ścienna, a także jako dzielnik pokoju.
  • WYMIARY: Szafka narożna stojąca ma następujące wymiary: Szerokość: 170 cm, Wysokość: 142 cm, Głębokość: 30 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
  • MATERIAŁ: Półka do narożnika składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
  • ZAKRES DOSTAWY: Półka narożna, Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Dzięki półce narożnej Laine możesz stworzyć więcej przestrzeni i porządku w swoim domu! Funkcjonalna konstrukcja idealnie pasuje do każdego rogu i oferuje pięć otwartych półek na książki, dekoracje i wszystko, co chcesz wyeksponować. Półka narożna nadaje się jako regał na książki lub jako półka stojąca i dobrze wygląda w każdym pomieszczeniu. Oszczędność miejsca jest szczególnie praktyczna, ponieważ narożnik często pozostaje niewykorzystany. Model Laine można łatwo połączyć także z innymi meblami, tworząc harmonijną całość w domu. Zmień swój kącik w coś wyjątkowego dzięki półce narożnej Laine!

Dane techniczne:


Kolor:
Biały

Wymiary:
170 x 142 x 30 cm (szer. x wys. x gł.)

Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm

Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej

Waga netto bez opakowania:
54.33 kg

Masa brutto wraz z opakowaniem:
57.3 kg

Narożna półka Laine to eleganckie i oszczędzające miejsce rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać narożniki w przestrzeni mieszkalnej. Dzięki wielu półkom i nowoczesnemu wzornictwu oferuje dużo miejsca na książki, przedmioty dekoracyjne i inne rzeczy osobiste.

Kolor: Biała
kolor mebli: Biały
Szerokość: 170cm
Wysokość: 142.4cm
Długość: 29.6cm
Waga: 57.3kg

Oceny 8 z 8

4.63 od 5 Gwiazdki


63%

38%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

(Maksymalna liczba plików:3, Maksymalny rozmiar pliku (w MB):32, Dozwolone rozszerzenia plików:jpg;png)
Nie wybrano żadnych plików

May 4, 2022 13:27

Bardzo stabilna, piękna i niedroga ścianka z półkami.

Byłem mile zaskoczony, że udało mi się kupić tak ładny i stabilny zestaw półek za tak rozsądną cenę. Nie zamontowałem go jako półki narożnej, lecz jako ścianę z półek. Na moją prośbę producent bardzo się dostosował i otrzymałem towar kilka dni przed terminem dostawy. Towar został doskonale zapakowany i dostarczony w doskonałym stanie. Montaż się udał, ale sprawił mi trochę trudności. Być może należy bardziej szczegółowo opisać małe półki. Wnioski: piękna i bardzo stabilna półka z niewielkimi możliwościami poprawy w opisie wielu małych półek różnej wielkości.

May 4, 2022 13:29

dobrze wykonany, wszystko pasuje idealnie i jest bardzo stabilny.

łatwy w montażu i bardzo stabilny 👍.

May 4, 2022 13:29

Skrzynka

Soy feliz

May 4, 2022 13:28

Alles

Cena jest absolutnie doskonała, montaż bardzo szybki, a miejsca do przechowywania jest bardzo dużo.

May 4, 2022 13:27

Piękna półka narożna

Duża półka, która idealnie pasuje do stosunkowo niewielkich narożników i nie zajmuje dużo miejsca, ale tworzy miejsce do przechowywania i jest praktyczna na kosze (30x30x30), co sprawia, że jest natychmiast wygodna. Jedynie montaż był nieco trudny, trzeba było dokładnie zobaczyć, którą półkę należy umieścić gdzie i kiedy.

May 4, 2022 13:32

Dobry produkt za rozsądną cenę

Wysoka jakość za tę cenę... Jedną gwiazdkę mniej za komunikację ze sprzedawcą (nie odpowiedziano na moją prośbę o oddzwonienie) i w opisie znalazłam pomiar nogi 97,3 cm, a w rzeczywistości był to pomiar ZEWNĘTRZNY 100,5 cm (prawdopodobnie był to wewnętrzny pomiar półki - ale powinien być dodany). Usunąłem cokoły, aby dopasować je bardzo dobrze.... wszystko jest w porządku.

May 4, 2022 13:31

Wreszcie, dostępna półka narożna

Po pierwsze, stosunek jakości do ceny tego produktu jest uczciwy, prawie zamówiłem podobną płytkę u innego producenta za dwa razy wyższą cenę. Wszystkie części były dołączone (jedna z półek miała drobny błąd w obróbce, ale ponieważ coś musi się na niej zmieścić, nie mogłem narzekać), śruby i otwory pasowały, a instrukcje były jasne i szczegółowe. Części są opisane za pomocą ilustracji i wymiarów. Jest to bardzo ważne i przed rozpoczęciem montażu należy koniecznie przeczytać instrukcję. Uważaj na siebie. Samodzielny montaż jest uciążliwy, dlatego lepiej robić to w parach. Potrącona jest opłata za plastikowe nóżki, których nie można przykręcić (ja użyłem filcowych nóżek do mebli i po prostu nie wykorzystałem dostarczonych części). Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony z produktu i zdecydowanie polecam go.

May 4, 2022 13:32

Dobre jedzenie

Płyta została dostarczona bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowana przez producenta, tak że nie doszło do żadnych uszkodzeń podczas transportu. Okazało się, że. Po rozpakowaniu i zamontowaniu okazało się, że dostarczona płyta była nieprawidłowa i nie było wszystkich potrzebnych śrub. Udało nam się zmontować płytę tak, że nie była widoczna, a w magazynie mieliśmy jeszcze odpowiednie śruby. Poza tym półka jest dobrze wykonana. Montuje się ją jak półkę narożną i spełnia swoje zadanie.