Stolik kawowy Lifto Dąb/antracyt 92 x 51 cm z funkcją podnoszenia Vicco
Informacje dot. produktu "Stolik kawowy Lifto Dąb/antracyt 92 x 51 cm z funkcją podnoszenia Vicco"
- Stół do salonu "Lifto" z regulacją wysokości jest idealnym dodatkiem do Twojego domu. Dzięki stylowemu wzornictwu pasuje do każdej kuchni lub salonu.
- Składany stolik boczny jest praktyczny i zajmuje niewiele miejsca. Oferuje elastyczne zastosowanie i jest łatwy do schowania.
- WYMIARY: Stół do salonu z funkcją podnoszenia ma głębokość 51 cm, szerokość 92 cm i wysokość 47 cm po złożeniu i 60 cm po rozłożeniu.
- MATERIAŁ: Stolik kawowy wykonany jest z łatwej w pielęgnacji płyty MDF o grubości 15 mm, pokrytej żywicą melaminową.
- ZAKRES DOSTAWY: Stolik kawowy, instrukcja montażu, materiały montażowe (dekoracje nie są dołączone)
---
Dane techniczne:
Zabarwienie:
Dąb/Antracyt
Masa:
92 x 47/60 x 51 cm (szer. x wys. x gł.)
Tworzywo:
Płyta MDF 15 mm
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Waga przedmiotu:
21,2 kg
Waga przedmiotu łącznie z opakowaniem:
23,3 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Stolik kawowy, instrukcja montażu, materiały montażowe (dekoracje nie są dołączone)Stolik kawowy Lifto łączy nowoczesny design z praktyczną funkcjonalnością. Oferuje dodatkowe miejsce do przechowywania domowych akcesoriów.
| Kolor: | Dąb |
|---|---|
| Kolor korpusu: | Antracyt |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Stolik kawowy |
| Worktop material: | MDF |
| Szerokość: | 92cm |
| Wysokość: | 47cm |
| Długość: | 51cm |
| Waga: | 21.2kg |
November 19, 2025 12:11
Praktyczny i dobra jakość
Bardzo fajny stolik i bardzo praktyczny, schowek pod blatem naprawdę duży i przydatny,jakość również ok.Jestem zadowolona z zakupu
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie