Szafka aptekarska R-Line Biały wysoki połysk 30 cm Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka aptekarska R-Line Biały wysoki połysk 30 cm Vicco"
- MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI: Szafki wysokie kuchenne z serii R-Line pozwalają optymalnie wykorzystać wysokość kuchni, oferując więcej miejsca do przechowywania i funkcjonalności nawet w małych pomieszczeniach.
- WSZYSTKO W ZASIĘGU WZROKU: Wysoka szafka kuchenna typu cargo optymalnie wykorzystuje wąskie przestrzenie. Dzięki pełnemu wysuwowi cała zawartość jest widoczna i łatwo dostępna.
- WYMIARY: szafka kuchenna wysoka ma następujące wymiary: Szerokość: 30 cm, Wysokość: 207 cm, Głębokość: 57,2 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta wysoka szafka z pełnym wysuwem idealnie wykorzystuje wąskie przestrzenie. Cała zawartość wysuwa się do przodu, co zapewnia łatwy dostęp. Produkty są widoczne i uporządkowane.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Biały wysoki połysk
Wymiary:
30 x 206.8 x 57.2 cm (szer. x wys. x gł.)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
5
Liczba Szuflad:
2
Liczba Uchwytów:
2
Liczba Nóg:
4
Waga Netto (Bez Opakowania):
52.5 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
56.5 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Ausführung: | Wysoka szafka |
|---|---|
| Kolor: | Biały wysoki połysk/biały |
| Kolor: | Biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka apteczna wysoka 30 cm |
| Szerokość: | 30cm |
| Wysokość: | 206.8cm |
| Długość: | 57.2cm |
| Waga: | 52.5kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie