Szafka dolna do kuchni R-Line Antracytowy domek wiejski 80 cm bez blatu roboczego Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka dolna do kuchni R-Line Antracytowy domek wiejski 80 cm bez blatu roboczego Vicco"
- INDYWIDUALNA KONFIGURACJA: Szafki dolne kuchenne z serii R-Line pozwalają zaprojektować kuchnię dokładnie według potrzeb – od podstaw lub rozbudować ją elastycznie dzięki dopasowanym modułom.
- PRZEJRZYSTY UKŁAD: Szafka dolna kuchenna z trzema szufladami zapewnia dobrą organizację – akcesoria są uporządkowane i łatwo dostępne.
- WYMIARY: szafka dolna z szufladami ma następujące wymiary: Szerokość: 80 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 46 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta szafka dolna o szerokości 80 cm z dwiema drzwiami i dwiema małymi szufladami zapewnia praktyczny podział przestrzeni. Sztućce i drobne akcesoria trafiają do szuflad, a większe przedmioty do wnętrza szafki. Wszystko jest uporządkowane i pod ręką.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Antracytowy domek wiejski
Kolor blatu:
Bez blatu roboczego
Wymiary:
80 x 81.6 x 46 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
767 x 684 x 440 mm (SxWxG)
Wymiary wewnętrzne szuflady:
310 x 80 x 384 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
4
Liczba Półek:
1
Liczba Szuflad:
2
Liczba Uchwytów:
4
Liczba Nóg:
4
Liczba Drzwi:
2
Waga Netto (Bez Opakowania):
31 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
33.4 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | antracyt |
| Kolor: | Antracytowy dom wiejski/biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Dom na wsi |
| Wersja: | Szafka z szufladami 80 cm |
| Szerokość: | 80cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 46cm |
| Waga: | 31kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie