Szafka dolna do kuchni R-Line Sonoma 40 cm , BP Marmur Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka dolna do kuchni R-Line Sonoma 40 cm , BP Marmur Vicco"
- INDYWIDUALNA KONFIGURACJA: Szafki dolne kuchenne z serii R-Line pozwalają zaprojektować kuchnię dokładnie według potrzeb – od podstaw lub rozbudować ją elastycznie dzięki dopasowanym modułom.
- KOMPAKTOWY I PRAKTYCZNY: Szafka dolna kuchenna z szufladą idealnie wykorzystuje wąskie przestrzenie – szuflada i komora zapewniają miejsce na drobne akcesoria i porządek.
- WYMIARY: szafka dolna z szufladami ma następujące wymiary: Szerokość: 40 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 60 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)
Ta szafka dolna z szufladą to kompaktowe i praktyczne rozwiązanie do przechowywania w kuchni. Posiada jedną szufladę na mniejsze akcesoria oraz przestrzeń za drzwiami na większe przedmioty. Dzięki temu wszystko jest uporządkowane i zawsze pod ręką.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Sonoma
Kolor blatu:
Marmur
Wymiary:
40 x 81.6 x 60 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
367 x 684 x 440 mm (SxWxG)
Wymiary wewnętrzne szuflady:
310 x 80 x 384 mm (SxWxG)
Grubość Blatu:
28 mm
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Blatu:
Płyta wiórowa, 28 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
3
Liczba Półek:
1
Liczba Szuflad:
1
Liczba Uchwytów:
2
Liczba Nóg:
4
Liczba Drzwi:
1
Waga Netto (Bez Opakowania):
21 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
24 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)R-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | z WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | Sonoma/Biały |
| Kolor: | Dąb Sonoma |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka z szufladami 40 cm z blatem |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Szerokość: | 40cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 60cm |
| Waga: | 21kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie