Szafka kuchenna R-Line Antracytowy domek wiejski 60 cm bez blatu roboczego Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka kuchenna R-Line Antracytowy domek wiejski 60 cm bez blatu roboczego Vicco"
- PERFEKCYJNA INTEGRACJA: Szafki kuchenne R-Line do zabudowy umożliwiają dokładne i estetyczne dopasowanie – dla spójnego i funkcjonalnego efektu.
- DOKŁADNE DOPASOWANIE: Szafka kuchenna pod piekarnik jest przeznaczona do standardowych urządzeń (60 cm) i zapewnia stabilną oraz funkcjonalną zabudowę.
- WYMIARY: szafka kuchenna pod zabudowę ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 46 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka na piekarnik do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta szafka do zabudowy piekarnika jest przeznaczona do standardowych piekarników o szerokości 60 cm. Zapewnia idealne dopasowanie w kuchni oraz stabilne i praktyczne rozwiązanie do codziennego użytkowania.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Antracytowy domek wiejski
Kolor blatu:
Bez blatu roboczego
Wymiary:
60 x 81.6 x 46 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
568 x 684 x 440 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
1
Liczba Nóg:
4
Waga Netto (Bez Opakowania):
16.9 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
18.5 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka na piekarnik do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | antracyt |
| Kolor: | Antracytowy dom wiejski/biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Dom na wsi |
| Wersja: | Szafka do adaptacji pieca 60 cm |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 46cm |
| Waga: | 16.9kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie