Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Szafka na totch "R-Line", Antracyt wysoki połysk/Biały, 60 cm , BP Marmur, Vicco

538,00 zł

Numer produktu: 425142192743814

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon Natychmiast dostępny, czas dostawy 9 - 10 dni

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Bezpłatna wysyłka i zwroty
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Gwarancja zwrotu pieniędzy i 30-dniowa polityka zwrotów
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Zapłać wygodnie przez

Przedpłaty

Informacje dot. produktu "Szafka na totch "R-Line", Antracyt wysoki połysk/Biały, 60 cm , BP Marmur, Vicco"
  • Nasza szafka na budynku kuchennego R-Line jest dostępna w różnych kolorach i konfiguracjach.
  • Rainer: Piec jest modułowo konwertowany i można uzyskać dodatkowe moduły.
  • WYMIARY: szafka kuchenna pod zabudowę ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 60 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
  • MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
  • ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)
Szafka na totch, R-Line to idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni. Dzięki dopasowanym modułom, możesz stworzyć kompletny zestaw mebli kuchennych, który spełni każde Twoje wymagania. Szafka kuchenna na piec i piekarnik to nie tylko funkcjonalność, ale także elegancki i stylowy design. Seria R-Line oferuje różne konfiguracje, które możesz dopasować do swoich potrzeb, a dodatkowe moduły zapewnią Ci jeszcze większą elastyczność. Stopy dostosowane do wysokości mebli stanowią perfekcyjne uzupełnienie produktu. Szafka na totch, R-Line to uzupełnienie każdej kuchni, które pozwoli na przyjemne i efektywne gotowanie.

---

Dane techniczne:


Kolory:
Antracyt wysoki połysk, Biały

Blat roboczy:
Biały marmur

Wymiary:
60 x 81.6 x 60 cm (szer. x wys. x gł.)

Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm

Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej

Waga netto bez opakowania:
21.115 kg

Masa brutto wraz z opakowaniem:
23.1 kg

---

ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)

R-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.

Größe: Szafka do adaptacji pieca 60cm z marmurowym blatem
Kolor: Antracyt wysoki połysk
Model: Szafki dolne
Styl: Nowoczesny
kolor mebli: Biały
Szerokość: 60cm
Wysokość: 81.6cm
Długość: 46cm
Waga: 23.1kg
FAQ o produkcie

Nasze szafki kuchenne są dostępne w różnych wymiarach, co pozwala na indywidualne dopasowanie do każdego rozmiaru kuchni. Wszystkie informacje dotyczące wymiarów znajdziesz na odpowiednich stronach produktów.

Nasze szafki kuchenne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i funkcjonalne. Dbamy o staranne wybieranie materiałów do szafek, blatów i powierzchni, aby zapewnić, że twoja kuchnia będzie zarówno estetycznie atrakcyjna, jak i wytrzymała. Nasze materiały są zaprojektowane, aby wytrzymać codzienne użytkowanie w kuchni i dostarczyć ci długotrwałej satysfakcji.

Tak, możesz skompletować kuchnię według swoich życzeń i wymagań. Mamy jednak również w ofercie gotowe kuchnie i kuchnie narożne.

Ponieważ wiele naszych produktów mamy na stanie, czas dostawy zazwyczaj wynosi tylko 1-tygodnie. Dokładne informacje znajdziesz w opisach poszczególnych produktów.

Nie, montaż szafek jest jednak prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności rzemieślniczych. Dostarczamy szczegółową instrukcję montażu oraz filmy instruktażowe krok po kroku, które wyjaśniają, jak łatwo złożyć szafki.

Nasze szafki kuchenne są zaprojektowane tak, że standardowo mają dobrze wyważoną wysokość. W razie potrzeby można jednak dokonać indywidualnych dostosowań. Wiele naszych kuchni jest wyposażonych w regulowane nóżki, które pozwalają łatwo wyrównać nierówności podłogi.

Tak, mamy specjalne modele narożne w ofercie, które są przeznaczone do montażu w rogu.

Jeśli wystąpią problemy z dostawą lub dostarczonymi towarami, najlepiej skontaktować się z nami natychmiast. Prosimy również zawsze podać numer faktury oraz swoje imię i nazwisko, abyśmy mogli szybko zidentyfikować zamówienie. Kochamy nasze produkty i jesteśmy pewni, że także je pokochasz. Dlatego oferujemy 30-dniowy okres próbny bez ryzyka. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego zamówienia, zwrócimy ci pełną kwotę.

Oceny 10 z 615

4.62 od 5 Gwiazdki


62%

37%

0%

0%

0%


Wprowadź ocenę!

Podziel się doświadczeniami dotyczącymi produktu z innymi klientami.

Idealnie

Bardzo dobrze

Dobrze

Do przyjęcia

Niezadowalająco

(Maksymalna liczba plików:3, Maksymalny rozmiar pliku (w MB):32, Dozwolone rozszerzenia plików:jpg;png)
Nie wybrano żadnych plików

1 - 10 od 465 oceny/ocen

October 28, 2022 10:10

Świetny produkt.

Dobry i przejrzysty sklep internetowy. Szybka informacja na temat zamówienia. Jestem zadowolona z mojej szafki bazowej, świetnie uzupełnia moją kuchnię.

May 12, 2022 09:17

Idealne uzupełnienie...

Idealne połączenie z naszą kuchnią Vicco, którą właśnie zamówiliśmy.... Była ona o dokładnie 40 cm za krótka, na szczęście szafkę można było dokupić osobno. Początkowo powiedziano nam, że dostawa potrwa około 10 dni, ale po niecałych trzech dniach meble dotarły i mogliśmy skończyć kuchnię. Szafa została dostarczona przez DHL, doskonale zapakowana, kompletna i przekonującej jakości, tak jak cała kuchnia przed nią. Jesteśmy bardziej niż zadowoleni i zawsze będziemy zwracać się do tego dostawcy w przyszłości, gdy będziemy potrzebować czegoś nowego.