Szafka pod zlew R-Line Sonoma 80 cm , BP Marmur Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka pod zlew R-Line Sonoma 80 cm , BP Marmur Vicco"
- INDYWIDUALNA KONFIGURACJA: Szafki dolne kuchenne z serii R-Line pozwalają zaprojektować kuchnię dokładnie według potrzeb – od podstaw lub rozbudować ją elastycznie dzięki dopasowanym modułom.
- IDEALNA POD ZLEW: Szafka pod zlewozmywak oferuje dużo miejsca na syfon, kosz na śmieci i środki czystości – wszystko uporządkowane i pod ręką.
- WYMIARY: Szafka pod zlewozmywak ma następujące wymiary: Szerokość: 80 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 60 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: Meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)
Ta szafka pod zlew o szerokości 80 cm z dwiema drzwiami oferuje dużo miejsca pod zlewem. Przestronne wnętrze pomieści syfon, kosz na śmieci oraz środki czystości. Wszystko jest uporządkowane i pod ręką.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Sonoma
Kolor blatu:
Marmur
Wymiary:
80 x 81.6 x 60 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
767 x 684 x 440 mm (SxWxG)
Grubość Blatu:
28 mm
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Blatu:
Płyta wiórowa, 28 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
1
Liczba Uchwytów:
2
Liczba Nóg:
4
Liczba Drzwi:
2
Waga Netto (Bez Opakowania):
29.5 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
32.6 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna z blatem, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)R-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | z WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | Sonoma/Biały |
| Kolor: | Dąb Sonoma |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka pod zlewozmywak 80 cm z blatem |
| Worktop material: | Spanplatte, 28 mm |
| Szerokość: | 80cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 60cm |
| Waga: | 29.5kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie