Szafka ścienna R-Line Antracyt wysoki połysk 60 cm Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka ścienna R-Line Antracyt wysoki połysk 60 cm Vicco"
- OPTYMALNE WYKORZYSTANIE: Szafki wiszące kuchenne R-Line efektywnie wykorzystują przestrzeń ścienną i zapewniają dodatkowe miejsce tam, gdzie jest potrzebne.
- PRAKTYCZNA PRZESTRZEŃ: Szafka wisząca kuchenna oferuje miejsce na naczynia, zapasy lub akcesoria – uporządkowane za zamkniętym frontem dla funkcjonalnej kuchni.
- WYMIARY: Szafki kuchenne ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 60 cm, Głębokość: 31 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: Szafka kuchenna ścienna składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta szafka wisząca z dwoma drzwiami posiada uporządkowane wnętrze z półką. Naczynia, zapasy i akcesoria można rozłożyć na dwóch poziomach i mieć je pod ręką.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Antracyt wysoki połysk
Wymiary:
60 x 60 x 31 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
567 x 568 x 290 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
2
Liczba Półek:
1
Liczba Uchwytów:
2
Liczba Drzwi:
2
Waga Netto (Bez Opakowania):
13.1 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
15.2 kg
---
R-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Ausführung: | szafka ścienna |
|---|---|
| Kolor: | antracyt |
| Kolor: | Antracytowy wysoki połysk/biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka ścienna 60 cm |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 60cm |
| Długość: | 31cm |
| Waga: | 13.1kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie