Szafka ścienna R-Line Antracytowy domek wiejski 60 cm Płaski Vicco
389,00 zł
% 570,00 zł (oszczędność 31.75%)Natychmiast dostępny, czas dostawy 7 - 8 dni
Przedpłaty
- OPTYMALNE WYKORZYSTANIE: Szafki wiszące kuchenne R-Line efektywnie wykorzystują przestrzeń ścienną i zapewniają dodatkowe miejsce tam, gdzie jest potrzebne.
- PRAKTYCZNA KLAPA: Płytka szafka wisząca z frontem otwieranym do góry idealnie sprawdzi się nad okapem – często używane rzeczy są pod ręką bez ograniczania przestrzeni roboczej.
- WYMIARY: Szafki kuchenne ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 40 cm, Głębokość: 31 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: Szafka kuchenna ścienna składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta płytka szafka wisząca ma klapę otwieraną do góry. Idealna nad okapem – przestrzeń pozostaje wolna, a przyprawy, oleje i drobne rzeczy można przechowywać tuż nad nim.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Antracytowy domek wiejski
Wymiary:
60 x 40 x 31 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
567 x 368 x 290 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
1
Liczba Uchwytów:
1
Liczba Drzwi:
1
Waga Netto (Bez Opakowania):
10.2 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
12.3 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Ausführung: | szafka ścienna |
|---|---|
| Kolor: | antracyt |
| Kolor: | Antracytowy dom wiejski/biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Dom na wsi |
| Wersja: | Szafka ścienna 60 cm (płaska) |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 40cm |
| Długość: | 31cm |
| Waga: | 10.2kg |
Oceny 0 z 0
Sprzedane z
554 , 00 zł 803,00 zł
Te same produkty
6.484 , 00 zł 9 210,00 zł
4.253 , 00 zł 5 709,00 zł
5.790 , 00 zł 7 390,00 zł
5.371 , 00 zł 6 979,00 zł
3.881 , 00 zł 5 404,00 zł
Akcesoria
435 , 00 zł 604,00 zł