Szafka ścienna R-Line Czerwony połysk 30 cm Vicco
351,00 zł
% 500,00 zł (oszczędność 29.8%)Natychmiast dostępny, czas dostawy 7 - 8 dni
Przedpłaty
- OPTYMALNE WYKORZYSTANIE: Szafki wiszące kuchenne R-Line efektywnie wykorzystują przestrzeń ścienną i zapewniają dodatkowe miejsce tam, gdzie jest potrzebne.
- EFEKTYWNE PRZECHOWYWANIE: Szafka wisząca kuchenna z jednymi drzwiami optymalnie wykorzystuje przestrzeń. Półka zapewnia uporządkowane miejsce na naczynia lub akcesoria.
- WYMIARY: Szafki kuchenne ma następujące wymiary: Szerokość: 30 cm, Wysokość: 60 cm, Głębokość: 31 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: Szafka kuchenna ścienna składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta szafka wisząca z jednymi drzwiami efektywnie wykorzystuje przestrzeń. Wewnętrzna półka tworzy dwa poziomy do uporządkowanego przechowywania.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Czerwony połysk
Wymiary:
30 x 60 x 31 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
267 x 568 x 290 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
2
Liczba Półek:
1
Liczba Uchwytów:
1
Liczba Drzwi:
1
Waga Netto (Bez Opakowania):
7.1 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
9.1 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Ausführung: | szafka ścienna |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony wysoki połysk/biały |
| Kolor: | Czerwony |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka ścienna 30 cm |
| Szerokość: | 30cm |
| Wysokość: | 60cm |
| Długość: | 31cm |
| Waga: | 7.1kg |
Oceny 0 z 0
Sprzedane z
Te same produkty
6.006 , 00 zł 8 123,00 zł
3.639 , 00 zł 5 009,00 zł
3.563 , 00 zł 5 018,00 zł
Akcesoria
512 , 00 zł 746,00 zł