Szafka toaletowa Livia Antracyt 60 x 163 cm Vicco
Informacje dot. produktu "Szafka toaletowa Livia Antracyt 60 x 163 cm Vicco"
- Górna półka "Livia" to idealny dodatek do każdego domu. Optymalna konstrukcja i stylowy wygląd sprawiają, że jest to dobry wybór do każdego pomieszczenia.
- Szafka posiada górne półki zapewniające dodatkowe miejsce do przechowywania oraz wysokiej jakości konstrukcję kosza toaletowego do uporządkowanego przechowywania.
- WYMIARY: Półka toaletowa ma 60 cm szerokości, 20 cm głębokości i 163 cm wysokości. Dokładniejsze wymiary można znaleźć na zdjęciach.
- MATERIAŁ: Półka na przybory toaletowe jest wykonana z łatwej w pielęgnacji płyty MDF.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka pod toaletę, instrukcja montażu, materiały montażowe (dekoracje nie wchodzą w skład zestawu)
---
Dane techniczne:
Kolory:
antracyt, drewno
Wymiary:
60 x 163 x 20 cm (szer. x wys. x gł.)
Materiał:
MDF
Waga artykułu:
17,5 kg
Waga artykułu wraz z opakowaniem:
17,5 kg. Opakowanie:
19,4 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka toaletowa, instrukcja montażu, materiał montażowy (dekoracja nie jest dołączona)Szafka podumywalkowa Livia łączy stylowy wygląd z praktyczną funkcjonalnością. Dzięki dużej przestrzeni do przechowywania i naturalnej kolorystyce, wprowadza porządek i ciepło do każdej łazienki.
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Kolor: | antracyt |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka toaletowa |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 163cm |
| Długość: | 20cm |
| Waga: | 16.8kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie