Szafki kuchenne R-Line Czerwony połysk 60 cm bez blatu roboczego Vicco
477,00 zł
% 689,00 zł (oszczędność 30.77%)Natychmiast dostępny, czas dostawy 7 - 8 dni
Przedpłaty
- INDYWIDUALNA KONFIGURACJA: Szafki dolne kuchenne z serii R-Line pozwalają zaprojektować kuchnię dokładnie według potrzeb – od podstaw lub rozbudować ją elastycznie dzięki dopasowanym modułom.
- PRZEJRZYSTY PORZĄDEK: Szafka dolna kuchenna z dwiema drzwiami oferuje miejsce na garnki, patelnie i większe akcesoria – wszystko uporządkowane i łatwo dostępne.
- WYMIARY: szafki kuchenne ma następujące wymiary: Szerokość: 60 cm, Wysokość: 81,6 cm, Głębokość: 46 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: meble kuchenne składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta szafka dolna z dwiema drzwiami oferuje dużo miejsca do przechowywania. Garnki, patelnie i inne większe przedmioty można wygodnie uporządkować w środku. Wszystko jest przejrzyste i pod ręką.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Czerwony połysk
Kolor blatu:
Bez blatu roboczego
Wymiary:
60 x 81.6 x 46 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
567 x 684 x 440 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
2
Liczba Półek:
1
Liczba Uchwytów:
2
Liczba Nóg:
4
Liczba Drzwi:
2
Waga Netto (Bez Opakowania):
19.9 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
21.9 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: Dekoracje nie są wliczone w dostawę), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Ausführung: | Szafka dolna |
| Kolor: | Czerwony wysoki połysk/biały |
| Kolor: | Czerwony |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Szafka podstawowa 60 cm |
| Szerokość: | 60cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 46cm |
| Waga: | 19.9kg |
Oceny 0 z 0
Sprzedane z
Te same produkty
3.631 , 00 zł 4 998,00 zł
5.993 , 00 zł 8 105,00 zł
3.555 , 00 zł 5 006,00 zł
Akcesoria
511 , 00 zł 744,00 zł