Szklana szafka kuchenna R-Line Czerwony połysk 40 cm Vicco
Informacje dot. produktu "Szklana szafka kuchenna R-Line Czerwony połysk 40 cm Vicco"
- OPTYMALNE WYKORZYSTANIE: Szafki wiszące kuchenne R-Line efektywnie wykorzystują przestrzeń ścienną i zapewniają dodatkowe miejsce tam, gdzie jest potrzebne.
- STYLOWY I PRAKTYCZNY: Szafka wisząca kuchenna ze szklanymi elementami oferuje miejsce na szkło, naczynia lub dekoracje – szkło rozjaśnia front i podnosi estetykę kuchni.
- WYMIARY: wisząca witryna ma następujące wymiary: Szerokość: 40 cm, Wysokość: 60 cm, Głębokość: 31 cm. Wszystkie szczegółowe rozmiary są podane na zdjęciach.
- MATERIAŁ: kuchenna szafka wisząca składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażowe
Ta kompaktowa wisząca szafka ze szkłem łączy funkcjonalność i design. Dwupoziomowy układ z półką zapewnia miejsce na naczynia, szklanki i dekoracje. Szklane elementy nadają lekkości i poprawiają wygląd kuchni.
---
Dane techniczne:
Kolor korpusu:Biały
Kolor frontu:
Czerwony połysk
Wymiary:
40 x 60 x 31 cm (szer. x wys. x gł.)
Wymiary wewnętrzne:
367 x 568 x 290 mm (SxWxG)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Materiał Uchwytów:
Plastik o wyglądzie metalu
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Liczba Przegród:
2
Liczba Półek:
1
Liczba Uchwytów:
1
Liczba Drzwi:
1
Liczba Drzwi Szklanych:
1
Waga Netto (Bez Opakowania):
10.1 kg
Waga Brutto (Z Opakowaniem):
12.2 kg
---
ZAKRES DOSTAWY: Szafka kuchenna do samodzielnego montażu (Uwaga: dekoracje nie są zawarte w dostawie), Instrukcja montażu, Materiały montażoweR-Line" to wszechstronna linia mebli z szafkami kuchennymi, gotowymi do montażu komponentami i szafkami do domu, pralni i obszarów kreatywnych. Oferuje szeroką gamę kolorów i rozmiarów, umożliwiając indywidualne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Szafki dolne są wyposażone w regulowane nóżki, dzięki czemu można je konfigurować indywidualnie lub jako kompletny zestaw, aby spełnić różne potrzeby i poprawić funkcjonalność w różnych środowiskach.
| Ausführung: | szafka ścienna |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony wysoki połysk/biały |
| Kolor: | Czerwony |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Wisząca witryna szklana 40 cm |
| Szerokość: | 40cm |
| Wysokość: | 60cm |
| Długość: | 31cm |
| Waga: | 10.1kg |
Sprzedane z
Te same produkty
Akcesoria
Cena
Kolor
Kolor korpusu
Kolor drzwi
Kategorie