Zabudowa kuchenna Optima Antracytowy wysoki połysk/biały 270 cm bez blatu roboczego Vicco
2 867,00 zł
% 3 927,00 zł (oszczędność 26.99%)Natychmiast dostępny, czas dostawy 9 - 10 dni
Przedpłaty
- Nasza zabudowa kuchenna zachwyca pierwszorzędnym wykonaniem materiałów. Dzięki temu powierzchnia jest odporna na zarysowania i bardzo łatwa do czyszczenia.
- Kompaktowe urządzenie kuchenne przekazuje przytulność i harmonię poprzez swój nowoczesny design.
- WYMIARY: meble kuchenne kompletne ma łączny rozmiar 270 cm, głębokość i wysokość dolnych i górnych modułów są przedstawione na zdjęciach.
- MATERIAŁ: kuchnia wyposażona składa się z łatwej w utrzymaniu 16 mm płyty wiórowej, z powłoką z żywicy melaminowej.
- ZAKRES DOSTAWY: Zabudowa kuchenna bez blatu, materiały montażowe, instrukcja montażu (o ile nie określono inaczej, urządzenia elektryczne i dekoracje nie wchodzą w zakres dostawy)
Dane techniczne:
Kolor:
Antracytowy wysoki połysk/biały
Wymiary:
270x85x60 cm (szer.xwys.xgł.)
Materiał:
Płyta wiórowa, 16 mm
Powierzchnia:
Powłoka z żywicy melaminowej
Waga netto bez opakowania:
154.41 kg
Masa brutto wraz z opakowaniem:
155.4 kg
Seria mebli „Optima” oferuje prefabrykowane elementy kuchenne. Wybierz spośród praktycznych opcji serii „Optima”, aby Twoja kuchnia była funkcjonalna i estetyczna.
| Arbeitsplatte: | bez WT |
|---|---|
| Kolor: | antracyt |
| Kolor: | Antracytowy wysoki połysk/biały |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Stil: | Nowoczesny |
| Wersja: | Bez taśmy LED |
| Szerokość: | 270cm |
| Wysokość: | 81.6cm |
| Długość: | 57.1cm |
| Waga: | 155.4kg |
Oceny 0 z 0
Sprzedane z
680 , 00 zł 978,00 zł
718 , 00 zł 974,00 zł
Te same produkty
2.702 , 00 zł 3 766,00 zł
2.863 , 00 zł 3 744,00 zł
2.667 , 00 zł 3 761,00 zł
3.051 , 00 zł 4 195,00 zł
Akcesoria
1.706 , 00 zł 2 455,00 zł