Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Metody płatności


Na ok-living.pl płacisz bezpiecznie i wygodnie. Aby zamawianie było przyjemne i aby dostawa nastąpiła bardzo szybko,

udostępniamy różne metody płatności za pośrednictwem dostawcy usług płatniczych "Mollie".


Przedpłaty

Płatność przelewem bankowym

Przedpłaty

Zachęcamy do zapłaty przelewem bankowym. Prosimy o przelanie kwoty faktury na poniższe konto podając w tytule przelewu numer zamówienia: 

Posiadacz: OK Living GmbH u. Co. KG
IBAN: DE67 1207 0000 0378 3800 01
BIC: DEUTDEBB160


Z doświadczenia wiemy, że przelewy bankowe trwają 1-2 dni robocze. W indywidualnych przypadkach może to jednak potrwać dłużej, w zależności od zaangażowanych instytucji kredytowych. Gdy tylko będziemy mogli przydzielić i zaksięgować płatność, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Ważne: W uzasadnieniu płatności należy zawsze podawać numer zamówienia z wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Zamówienie zostanie wysłane (w zależności od dostępności w magazynie) po otrzymaniu płatności.

PayPal

Płatność przez PayPal - bezpieczna i łatwa

PayPal

W trakcie procesu składania zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu PayPal.
Jak tylko płatność zostanie zaksięgowana, co zwykle następuje się w ciągu kilku minut, Twoje zamówienie zostanie wysłane, z uwzględnieniem dostępności w magazynie.

Po 10 dniach PayPal nie będzie w stanie przekazać potwierdzenia wpłynięcia płatności, zamówienie klienta zostanie automatycznie anulowane przez firmę PayPal.
Nie masz jeszcze konta PayPal? Wystarczy kilka kliknięć, aby zarejestrować konto bankowe na stronie www.paypal.com. Rejestracja w PayPal trwa tylko kilka sekund, ponieważ musisz podać tylko swój adres e-mail, adres i dane bankowe. Teraz możesz już bezpiecznie i bezpłatnie dokonywać zakupów w Internecie bez przekazywania danych bankowych osobom trzecim.
Jeśli zwrócisz towar, odpowiednia kwota zostanie przelana z powrotem na Twoje konto PayPal.
Ważne: Kwota ta jest już automatycznie odliczana od wartości towaru podczas procesu zamawiania.

Błyskawiczny przelew bankowy

Jeszcze szybciej dzięki natychmiastowemu przelewowi bankowemu

Błyskawiczny przelew bankowy

Natychmiastowa płatność - natychmiastowa wysyłka: Zapłać łatwo i bezpiecznie za pośrednictwem bankowości internetowej (PIN/TAN) bezpośrednio po skompletowaniu zamówienia.

Ważne: Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast po otrzymaniu płatności (w zależności od dostępności w magazynie). Wprowadzanie danych jest szyfrowane protokołem SSL za pośrednictwem zatwierdzonej przez TÜV strony płatności sofort GmbH. Dzięki temu płatność może zostać natychmiast potwierdzona. Więcej informacji na temat procesu przelewu Sofort można znaleźć na stronie Sofort.

Ważne: Wysyłka następuje (w zależności od dostępności w magazynie) po otrzymaniu płatności za zamówienie.

Karta kredytowa

Mastercard lub Visa

Karta kredytowa

Płać wygodnie i bezpiecznie kartą kredytową Mastercard lub Visa. Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast po otrzymaniu płatności (w zależności od dostępności w magazynie).
Ważne: W celu zapewnienia bardzo bezpiecznego przetwarzania danych dodatkowym hasłem lub kodem bezpieczeństwa, konieczne jest zarejestrowanie karty kredytowej w procedurze uwierzytelniania Verified by VISA lub Mastercard Identity Check (SecureCode). Karta kredytowa zostanie obciążona natychmiast po złożeniu zamówienia, pilnuj więc jej dziennego i miesięcznego limitu.
Ważne: Wysyłka następuje (w miarę dostępności na magazynie) po otrzymaniu płatności za zamówienie.

Apple Pay

Po prostu zapłać szybko na całym świecie

Apple Pay

Dzięki Apple Pay możesz płacić online w Safari lub w aplikacjach, jeśli Apple Pay jest wyświetlane jako opcja płatności. Apple Pay to nowoczesny i bezpieczny sposób płatności w naszym sklepie internetowym. Zastępuje karty bankowe i gotówkę prostszą, bezpieczniejszą i bardziej prywatną metodą płatności. Konfiguracja i użytkowanie są bardzo proste. Dzięki Apple Pay płacenie jest jeszcze szybsze. Wszystko, czego potrzebujesz, to iPhone, iPad lub Apple Watch i możesz zapłacić za zakupy w naszym sklepie internetowym w ciągu kilku sekund. Dzięki Apple Pay wszystko jest teraz znacznie szybsze.

Wymagania dla metody płatności Apple Pay:
kompatybilne urządzenie1 z najnowszą wersją systemu iOS lub iPadOS, watchOS lub macOS.

- Obsługiwana karta od uczestniczącego wydawcy kart.
- Apple ID, za pomocą którego zalogowane jest urządzenie Apple.
- Apple ID, za pomocą którego zalogowane jest urządzenie Apple.

Towar zostanie wysłany jak najszybciej po otrzymaniu płatności (w zależności od dostępności towaru).

Przelewy24

Płać w czasie rzeczywistym

Przelewy24

Płać za swoje zakupy online w sposób wiarygodny i w czasie rzeczywistym przelewem bankowym online za pomocą popularnej metody płatności Przelewy24.

Przelewy24 są obsługiwane przez ponad 165 banków. Przelewy24 są bezpieczne i spełniają wszystkie aktualne standardy bezpieczeństwa. W procesie składania zamówienia zostaniesz przekierowany bezpośrednio do operatora płatności. Wprowadź tam swoje dane płatnicze i zakończ proces płatności.


Maksymalna kwota transakcji wynosi 55 000 zł. Zostaniesz automatycznie przekierowany z powrotem do sklepu, aby dokończyć zamówienie.


Jak tylko otrzymamy płatność, co zwykle następuje w ciągu kilku minut, zamówienie zostanie wysłane, w zależności od dostępności w magazynie.