Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kup nowoczesne szafki łazienkowe online


Filtry

Niedrogie szafki do łazienki z dużą ilością miejsca do przechowywania

Piękne szafki łazienkowe oferują kompaktowe miejsce do przechowywania wszystkich ręczników i przedmiotów do pielęgnacji, dlatego są częścią podstawowego wyposażenia łazienki. Szafki łazienkowe występują w różnych wersjach, na przykład jako szafki wysokie, ścienne, bazowe i lustrzane. Szafki łazienkowe są zazwyczaj białe. Ale szafki łazienkowe nie zawsze muszą być białe. Można też znaleźć wersje w kolorze szarym, antracytowym i niebieskim. Co powiesz na szafkę łazienkową wykonaną z drewna lub w wyglądzie betonu? Szafki łazienkowe służą przede wszystkim do przechowywania kosmetyków i środków pielęgnacyjnych, a także środków czystości. Jednak nie tylko wygląd szafki łazienkowej powinien decydować o zakupie, ale również jej faktura. Gładkie i łatwe do czyszczenia powierzchnie mają sens, ponieważ czystość jest szczególnie ważna w łazience.

Kupuj szafki łazienkowe i komody łazienkowe w super cenie

Wąskie i średniej wysokości komody łazienkowe sprytnie wykorzystują przestrzeń do przechowywania w łazience. Liczne artykuły drogeryjne można w nich przechowywać w sposób oszczędzający miejsce. Ponadto szafki i komody łazienkowe są ważnym elementem aranżacyjnym w łazience. Wiele osób wybiera szafkę łazienkową w kolorze białym, ponieważ jest neutralna, wizualnie poszerza pomieszczenie i można ją dobrze połączyć z innymi kolorami w łazience. Ale bardziej nietypowe kolory też nie muszą być nieodpowiednie. Równie ciekawa może być mieszanka różnych kolorów i materiałów. Gładkie powierzchnie również nie są koniecznością. Meble łazienkowe w stylu rustykalnym są tutaj popularnym wariantem. Urzekają romantycznym i nastrojowym wyglądem, z szufladami na wszystkie produkty do pielęgnacji..

Wąska szafka łazienkowa jest idealna jako szafka wysoka lub ścienna, ponieważ w większości łazienek jest tylko kilka dużych powierzchni. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ograniczonej przestrzeni poprzez umieszczenie małej szafki łazienkowej na przykład nad wanną lub obok prysznica. W ten sposób możesz mieć w zasięgu ręki szampon, żel pod prysznic, ręcznik i inne. Miejsce znajdą tam również akcesoria do makijażu, mycia zębów, grzebienie i mydła.

Niedrogie szafki łazienkowe z praktyczną funkcją

Szafki wiszące o wąskim, wysokim kształcie mają zazwyczaj tylko jedne drzwi i często jedną otwartą półkę, co jest bardzo praktyczne do przechowywania akcesoriów, które muszą być szybko pod ręką. Szafka na leki również w tej formie występuje w większości łazienek. Może służyć do przechowywania maści, plastrów i leków. Jeśli w gospodarstwie domowym mieszkają dzieci, upewnij się, że ta szafka łazienkowa jest zamykana na klucz..

Łazienkowe wysokie szafki powinny najlepiej zawsze mieć kilka półek, aby jak najefektywniej wykorzystać cenną przestrzeń. szafka z lustrem nad umywalką, prawie zawsze szafka łazienkowa w kolorze białym, to jedna z najpopularniejszych szafek łazienkowych. Spełnia funkcję lustra, a jednocześnie przechowywania tych rzeczy, które zawsze chcemy mieć pod ręką przy umywalce.

Szafki i inne meble do łazienki od ok-living

Bez wątpienia każda łazienka jest inaczej skrojona, każdy gospodarz ma inne potrzeby i w zależności od wielkości rodziny zmienia się również ilość produktów, które chcemy przechowywać w szafkach łazienkowych. Szafki łazienkowe w kolorze białym pod umywalką maskują rurę odpływową, a także zapewniają trochę dodatkowego miejsca do przechowywania. Większość gospodarstw domowych przechowuje tu również środki czystości. Ale nie tylko to miejsce do przechowywania, można również dobrze wykorzystać przestrzeń wokół pralki. Szafka na pralkę nie tylko ukrywa pralkę, ale także oferuje dodatkowe miejsce na kosmetyki i akcesoria do prania. Odkryj również nasze inne meble do łazienki, jaksłupki łazienkowe, szafki ścienne oraz szafki łazienkowe midi a także wspaniałe zestawy mebli łazienkowych w różnych rozmiarach, składające się ze wszystkich elementów potrzebnych w Twojej łazience.