Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kup tanie drabinki basenowe online


Filtry

Pielęgnacja basenów i akcesoria z ok-living

Basen w ogrodzie oferuje wiele możliwości ochłody i pływania w lecie. Aby utrzymać czystą i higieniczną wodę, ważna jest regularna konserwacja basenu. Podstawowe czyszczenie basenu jest tak samo konieczne jak zapobieganie zanieczyszczeniu wody basenowej. Oto kilka wskazówek, jak utrzymać basen w niezawodnej czystości i jakie akcesoria basenowe są do tego potrzebne.

Jak czyścić basen

Dobra pielęgnacja basenu obejmuje regularne czyszczenie podstawowe, które powinno być przeprowadzane co najmniej raz w roku. W przypadku czyszczenia podstawowego należy postępować w następujący sposób: Przed rozpoczęciem sezonu pływackiego należy całkowicie spuścić wodę i oczyścić dno i boki basenu za pomocą szczotki basenowej i odkurzacza basenowego. Użyj specjalnych środków do czyszczenia basenów, aby usunąć zalegający kamień, brud, tłuszcz i inne zabrudzenia. Zarówno podłogę jak i ściany należy dokładnie zaimpregnować środkiem przeciw kamieniowi (algaecide), aby zapobiec rozwojowi mchu i glonów. Wydajny odkurzacz basenowy ułatwia pielęgnację posadzki basenowej.

Niektóre pozostałości i zanieczyszczenia nie są wychwytywane przez system filtrów ze względu na ich mały rozmiar. Dlatego chemiczna pielęgnacja basenu jest konieczna bezpośrednio przed ponownym napełnieniem basenu. Środki chemiczne eliminują zarazki i zapewniają prawidłowy odczyn pH wody. Aby utrzymać czystą wodę podczas sezonu pływackiego, konieczna jest wydajna pompa, która będzie cyrkulować całą wodę basenową co najmniej dwa razy dziennie. Grube zanieczyszczenia można usunąć ręcznie za pomocą odkurzacza powierzchniowego, zgarniacza basenowego lub skimmera. Drobne zanieczyszczenia są odfiltrowywane przez profesjonalny system filtrów. Nadają się do tego filtry piaskowe i kasetowe. Filtry powinny być regularnie sprawdzane i w razie potrzeby wymieniane.

Co jest potrzebne do prawidłowej pielęgnacji basenu

Jeśli chcesz utrzymać swój basen w czystości i dobrym stanie, najlepiej kupić kompletny zestaw do pielęgnacji basenu. Dotyczy to między innymi następujących akcesoriów basenowych:

  • Słupek basenowy
  • Szczotka basenowa
  • Wielofunkcyjny odkurzacz basenowy
  • Podbierak basenowy
  • Odkurzacz basenowy
  • Chemiczne środki do czyszczenia basenów

Dzięki odpowiednim akcesoriom do pielęgnacji basenu z naszego sklepu internetowego można utrzymać basen w bezpiecznej czystości i optymalnie przygotować go do sezonu pływackiego.

Wszystko do pielęgnacji basenu - piękna oaza w ogrodzie

W ogrodzie własny basen oferuje wiele możliwości ochłodzenia się i popływania w lecie. Regularne czyszczenie jest niezbędne do utrzymania czystej i higienicznej wody. Aby kolejne przyjęcie przy basenie było udane, znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do czyszczenia basenu ogrodowego. Oprócz praktycznych i niedrogich akcesoriów do pielęgnacji basenu, nasz asortyment obejmuje również wszystko inne, co jest potrzebne do stworzenia pięknego krajobrazu basenowego. Czy Podgrzewacze basenowe , Pokrywy basenowe , Pompy, filtry i skimmery albo Drabinki basenowe , tutaj znajdziesz wszystko w przystępnych cenach. Można też łatwo zamówić nowe meble ogrodowe a także ekskluzywne meble z plaet i przeprojektować swój ogród całkowicie zgodnie ze swoimi życzeniami.