Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów online tanie trampoliny do zabawy w ogrodzie


Filtry

Prawdziwa atrakcja nie tylko dla dzieci - trampolina ogrodowa

Wiele dzieci chce mieć własną, dużą trampolinę w ogrodzie. Ale coraz więcej dorosłych również upodobało sobie tę wspaniałą zabawę rekreacyjną. Bo trampolina to nie tylko coś dla najmłodszych do skakania i wygłupiania się, to także skuteczny sprzęt fitness. Zatem zakup trampoliny to już nie tylko życzenie wielu dzieci, ale całej rodziny. Nic więc dziwnego, że częściej widuje się je w ogrodach. Ceny za trampolinę ogrodową mogą być bardzo zróżnicowane. U nas znajdziesz wysokiej jakości, a jednocześnie niedrogie trampoliny, którymi będziesz się cieszyć przez długi czas. Wystarczy rozejrzeć się po naszym sklepie internetowym.

Schudnij z trampoliną - prawdziwa fitnessowa broń

Być może, jak większość ludzi, postanowiłeś ćwiczyć więcej i chciałbyś zrzucić kilka kilogramów. Ale nie masz czasu ani ochoty chodzić na siłownię i nie chcesz przechodzić na dietę. W takim razie powinieneś kupić trampolinę! Trampolina ogrodowa to idealny wybór, jeśli chcemy połączyć przyjemne z pożytecznym, bo nie tylko najmłodsi dostają tu swoje profity. Dorośli, a zwłaszcza rodzice, którzy z trudem mają czas na regularne chodzenie na siłownię i chcieliby opanować balansowanie między czasem z rodziną a czasem dla siebie, znajdą tu idealne rozwiązanie..

Już kilka minut skakania na trampolinie ogrodowej dziennie jest świetnym treningiem i może szybko zrzucić te denerwujące kilogramy. Dwadzieścia minut na trampolinie spala więcej kalorii niż jogging. Jeśli możesz utrzymać to przez godzinę, możesz nawet spalić do 750 kalorii z trampoliny, w zależności od wieku, wagi, płci i intensywności. Powód jest prosty, w przeciwieństwie do większości innych sportów, skakanie na trampolinie wykorzystuje więcej grup mięśniowych. Zatem im więcej mięśni jest aktywnych, tym większe zużycie kalorii.

Dlaczego trampoliny są świetne dla dzieci

Wielu rodziców zastanawia się, czy trampolina to rzeczywiście odpowiednie rozwiązanie dla ich dziecka i czy ryzyko urazu nie jest zbyt duże. Nie martw się zbytnio, jeśli twoje dzieci mają co najmniej sześć lat i więcej oraz przestrzegają pewnych zasad, to skakanie może być nawet całkiem korzystne, ponieważ może wzmocnić mięśnie, układ krążenia i zmysł równowagi. Od szóstego roku życia większość dzieci rozwinęła swoje umiejętności motoryczne i reakcje w takim stopniu, że ryzyko urazu nie jest już tak duże jak w przypadku młodszych dzieci. Dzieci, podobnie jak dorośli, mogą w zabawny sposób utrzymać formę dzięki trampolinie. Upewnij się, że na trampolinie znajduje się nie więcej niż dwoje dzieci i że nie skaczą one zbyt daleko od krawędzi. Powinni również powstrzymać przesadne, podekscytowane skoki, jeśli mogą. Rozciągnięta dookoła siatka to absolutna konieczność zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, bo każdy może się skaleczyć, niezależnie od wieku.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie trampoliny zewnętrznej

Idealną lokalizacją dla trampoliny jest równa powierzchnia o jak najmniejszym nachyleniu. Kotwice gruntowe można również przymocować do trampoliny w trawniku. Dzięki nim Twój nowy sprzęt sportowy nie stanie samodzielnie podczas kolejnej silnej burzy i nie popłynie przez bramkę do sąsiadów. Nie umieszczaj trampoliny zbyt blisko żywopłotów i krzewów, aby siatka nie zaczepiała się o nie i nie powodowała dziur. Podczas użytkowania trampoliny należy również zwrócić uwagę na to, aby nie przekroczyć dopuszczalnej masy użytkowej. Jako właściciel trampoliny ogrodowej, powinieneś zawsze upewnić się, że wszystkie sprężyny są prawidłowo przymocowane i pokryte grubą tkaniną wokół krawędzi, aby zapobiec urazom. Jeśli siatka zabezpieczająca z czasem dorobiła się dziur, należy ją wymienić. W zimie można zabezpieczyć trampolinę przed bezpośrednim kontaktem ze śniegiem i lodem za pomocą pokrowca, który zwiększy jej trwałość.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem własnej trampoliny, to trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz niedrogie trampoliny ogrodowe w doskonałej jakości. Szukasz inspiracji dla swojego domu? Zapraszamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym i odkrycia naszych licznych Pomysły na meble i wyposażenie wnętrz . Dodatkowo oferujemy również to, co właściwe dla innych zabaw rekreacyjnych. Prawdziwi miłośnicy sportów wodnych znajdą coś odpowiedniego u nas Wózki do SUP i kajaków dokładnie odpowiednie narzędzie do transportu sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Rozejrzyj się po naszym sklepie.