Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupuj praktyczne ochraniacze na materace online


Filtry

Czym jest ochraniacz na materac i do czego jest potrzebny?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy materac, najlepiej kupić pokrowiec na materac, który go ochroni. Ochraniacze na materace dostępne są jako nakładki - które umieszcza się na materacu - oraz jako podkłady - które umieszcza się pod materacem. Stałe tarcie materaca o ramę listwy podczas snu może szybko doprowadzić do oznak zużycia bez ochraniacza na materac. Podkład pod łóżko, który często ma od spodu specjalną powłokę, zapobiega również przesuwaniu się materaca. Ochraniacz na materac, który umieszczasz na materacu - zwany również topperem - chroni Twój nowy materac przed kurzem, okruchami, piaskiem i innymi zabrudzeniami. Dzięki ochraniaczom na materac można nie tylko przedłużyć jego żywotność, ale także utrzymać go w czystości.

Wysokiej jakości pokrowiec na materac dla większego komfortu snu

Wiele osób zastanawia się, czy zakup ochraniacza na materac i nakładki na materac jest w ogóle konieczny lub sensowny. Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ pokrowiec może znacznie przedłużyć żywotność Twojego materaca. Bed topper to specjalna nakładka na materac, którą umieszcza się na wierzchu materaca. Wysokiej jakości nakładki na materac marki VitaliSpa z naszego sklepu internetowego posiadają miękkie i chłonne powierzchnie. Wykonane są w 100% z mikrofibry, dzięki czemu zapewniają optymalny klimat wentylacyjny i najlepsze warunki higieniczne. Nakładka na łóżko jest też znacznie łatwiejsza do czyszczenia niż materac..

Kupując nakładkę na materac, można ją również bez problemu zabrać ze sobą w podróż, a tym samym zapewnić sobie przyjemny i higieniczny komfort snu nawet w podróży. Praktyczne pętelki, które można umieścić nad rogiem materaca, zapobiegają przesuwaniu się toppera na łóżku. Dzięki specjalnej nakładce na zbyt miękki materac możesz sprawić, że będzie on twardszy. I odwrotnie, można uczynić łóżko bardziej miękkim za pomocą nakładki na zbyt twardy materac. Topper na materac może być również przydatny w przypadku bólu pleców, ponieważ zwiększa podparcie materaca i poprawia jego elastyczność punktową. Nakładka na materac VitaliSpa zwiększa komfort snu i wspiera ciało we wszystkich pozycjach.

Pielęgnacja i zalety ochraniacza na materac

Chociaż w internecie można znaleźć wiele porad i środków do czyszczenia materaca, to zazwyczaj całkowite usunięcie plam i innych zabrudzeń z materaca jest dość trudne. Szczególnie gdy w domu są małe dzieci, ochraniacz na materac może być niezwykle przydatny. Wodoodporny ochraniacz na materac posiada barierę chroniącą przed wilgocią w obszarze powierzchni leżącej. Oznacza to, że może niezawodnie odpychać płyny. Można ją bez problemu prać w pralce i potem suszyć. Dzięki temu Twój materac będzie miał zawsze świeżą powierzchnię. Nawet osoby o wrażliwej skórze, które są uczulone, nie powinny obejść się bez oddychającego ochraniacza na materac..

Ochraniacze na materace z naszego sklepu internetowego są łatwe w pielęgnacji i najlepiej je prać w regularnych odstępach czasu. Przy ich pielęgnacji należy stosować się do zaleceń producenta zawartych na etykiecie. Jeśli kupujesz ochraniacz na materac online, upewnij się, że produkt można prać w temperaturze 60 stopni. Bo wszak roztocza, bakterie i mikroorganizmy giną niezawodnie dopiero w temperaturze 60 stopni. Jeśli należysz do osób, które w nocy bardzo się pocą, to powinieneś zdecydować się na chłodzącą nakładkę na materac.

Maksymalny komfort snu dzięki ok-living

Nakładki na łóżka wykonywane są z różnych materiałów. Dzięki temu masz możliwość zaprojektowania swojego łóżka w całości według indywidualnych preferencji. Wiele nakładek na materac są grubsze niż zwykły ochraniacz na materac i w zależności od modelu zapewniają bardziej miękkie lub twardsze uczucie leżenia. Oddychający ochraniacz na materac wykonany z bawełny można prać w temperaturze 60 stopni. Wodoodporny ma zwykle dodatkową powłokę, która niezawodnie utrzymuje płyny z dala od materaca. Nakładki wykonane z mikrofibry są nie tylko wygodne, ale także ograniczają zanieczyszczenie brudem, roztoczami i bakteriami. Dzięki nakładce na materac możesz zmienić komfort swojego materaca, czyniąc go na przykład bardziej miękkim lub twardym, chłodniejszym lub cieplejszym. Czy cierpisz na ból pleców? Wtedy warto wybrać nakładkę na materac wykonaną z zimnej pianki. Może odciążyć twój kręgosłup.

Spraw, aby Twój sen był idealny z innymi produktami z naszego sklepu internetowego. Do nowego ochraniacza na materac możesz zamówić u nas również uzyskaj nowy materac ok-living oferuje również wygodne poduszki oraz przytulne kołdry . Poświęć swój czas na rozejrzenie się i już dziś zamów wszystko, co sprawi, że Twoje noce będą jeszcze bardziej komfortowe.