Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów online piękne zestawy mebli łazienkowych


Filtry

Wszystko w jednym: praktyczne zestawy mebli łazienkowych od ok-living

Łazienka jest centralnym miejscem, w którym spędza się dużo czasu. Tutaj nie tylko chce się zadbać o siebie i przygotować, ale także po prostu wyłączyć się i zrelaksować. Aby pomieszczenie to było nie tylko funkcjonalne, ale także byś mógł cieszyć się jego wyglądem, potrzebujesz odpowiednich mebli łazienkowych. Kupno odpowiednich mebli łazienkowych nie jest czasem takie proste i powinno być dobrze przemyślane. Aby zgrabnie przechowywać wszystko, co potrzebne w łazience, trzeba mieć dużo miejsca. Ponadto meble powinny być również atrakcyjne i pasować do siebie. Doskonałym wyborem są tutaj nasze zestawy mebli łazienkowych Vicco.

W końcu więcej miejsca na akcesoria łazienkowe - dzięki meblom łazienkowym Vicco w zestawach po 2, 3, 4, 5 lub 6 sztuk

Czasami nie jest tak łatwo idealnie umeblować łazienkę i ułożyć meble indywidualnie. Łazienki często są małe lub mają niewygodny układ. To właśnie wtedy szczególnie widać, czy meble nie pasują do siebie. Tu z pomocą przychodzą meble łazienkowe Vicco. Bo kompletny zestaw mebli łazienkowych składa się ze wszystkich elementów, które są potrzebne w Twojej łazience. W naszym sklepie oferujemy Państwu nie tylko różne style i kolory, ale także różne rozmiary zestawów mebli łazienkowych. Nasze meble łazienkowe w zestawie 2-częściowym składają się zazwyczaj z szafka pod umywalkę oraz lustra lub szafki z lustrem. Meble łazienkowe w zestawie 3-częściowym, 4-częściowym lub 5-częściowym posiadają również dodatkowe szafki. Z 6-elementowym zestawem mebli łazienkowych z naszego sklepu, jesteś w pełni wyposażony. Zestawy te składają się z szafki pod umywalkę, szafki z lustrem, kilku szafek i półek ściennych. Mianowicie pomieszczenie jest urządzone w sposób wyrafinowany i kompaktowy, a Ty możesz łatwo przechowywać wszystkie przybory łazienkowe, tekstylia i produkty do pielęgnacji schludnie i w estetyczny sposób.

Ważne argumenty przemawiające za zestawem mebli łazienkowych z naszego sklepu internetowego

Po co kupować nowe meble łazienkowe pojedynczo, skoro można je kupić tanio i w pasującym zestawie? Dzięki zestawowi mebli łazienkowych nie tylko zaoszczędzisz sporo czasu na szukaniu jednolitych mebli, ale także pieniędzy. Poświęć trochę czasu, aby się rozejrzeć i wybrać spośród naszych licznych wzorów i kolorów.:

 • Antracyt
 • Antracyt Dąb Craft Złoty
 • Antracyt połysk
 • Antracyt Sonoma
 • Antracyt Biel
 • Antyczne drewno
 • Dąb artisan
 • Beton
 • Beton Biel
 • Dąb
 • Dąb Craft Złoty
 • Old Style
 • Sonoma Biel
 • Biel
 • Biel połysk

Dzięki pięknym i różnorodnym wzorom nasze niedrogie, a jednocześnie wysokiej jakości zestawy mebli łazienkowych pasują do każdej łazienki. Jaki styl mebli łazienkowych preferujesz? Nowoczesny w kolorze antracyt połysk czy raczej klasyczny i prosty? Tutaj idealnie sprawdzi się zestaw mebli łazienkowych w kolorze białym. Nasze meble łazienkowe o wyglądzie dębu antycznego to doskonały wybór, jeśli chcesz urządzić swoją łazienkę w bardziej rustykalnym stylu.

Odpowiedni zestaw mebli łazienkowych na każdy gust i rozmiar przestrzeni

Nasza duża oferta online zestawów mebli łazienkowych oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego gustu i każdej łazienki. Wybierz odpowiedni wygląd, ale oprzyj swój wybór wielkości zestawu mebli łazienkowych na liczbie osób mieszkających w domu. Dla jedno- lub dwuopokojowych mieszkań dealnie sprawdzą się 2- lub 3-osobowe zestawy mebli łazienkowych. Oferują one niezbędną przestrzeń do przechowywania. Im więcej osób jest w mieszkaniu, tym więcej jest produktów..

Wybierz kompletny zestaw mebli łazienkowych składający się nawet z sześciu elementów i zamów wygodną dostawę do domu. Oczywiście przy zakupie nowego zestawu mebli łazienkowych ważna jest również wielkość Twojej łazienki. Nasze meble są nowoczesne, mają wysokiej jakości wykończenie i dlatego są bardzo atrakcyjne wizualnie. Można zatem umieścić szafki łazienkowe także w przedpokoju lub innym pomieszczeniu. Jeśli nie szukasz zestawu, to w naszym sklepie internetowym znajdziesz również duży wybór pojedynczych mebli łazienkowych. Szafki łazienkowe , jak Szafki pod umywalkę, Słupki łazienkowe oraz Komody a także szeroką gamę Luster i szafek z lustrami .