Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupić tanie rolki do zwijania plandeki basenowej online


Filtry

U nas znajdziesz tanie urządzenia do zwijania osłony basenu

Na rynku istnieją w zasadzie dwa rodzaje osłon basenu. Prosta osłona basenowa sprawia, że woda w basenie nie jest tak łatwo zanieczyszczana przez liście, pyłki i wiele innych. Osłona ułatwia utrzymanie wody w basenie w czystości. Folia solarna oprócz funkcji ochronnej ma jeszcze jedną praktyczną. Dzięki folii solarnej podgrzewasz wodę w basenie do komfortowej temperatury. Dzięki temu kąpiel staje się przyjemnością nawet w chłodniejsze dni. Piękna pokrywa basenowa należy do podstawowego wyposażenia każdego właściciela basenu ogrodowego. Możesz zaoszczędzić sobie wiele czasu i pracy, jeśli chodzi o konserwację.

Największym problemem przy stosowaniu takiego przykrycia jest jednak zwijanie go i ponowne opuszczanie z basenu. Zadanie, które zwykle wymaga więcej niż dwóch rąk i cierpliwości. Na szczęście istnieją tzw. zwijacze basenowe lub urządzenia do zwijania plandek. Dzięki urządzeniu zwijającemu, plandeka solarna lub zwykłe osłona basenu może być bez wysiłku zwinięte na basenie. U nas znajdziesz odpowiedni wybór!

Zalety zwijaczy do plandek basenowych

Konserwacja basenu obejmuje również ochronę przed grubymi zanieczyszczeniami. Możesz to zrobić dobrze z Akcesoria do pielęgnacji basenów , Jeszcze lepiej jednak ze specjalną osłoną do basenów ogrodowych. Tutaj można wybrać między zwykłą osłoną a folią solarną. Jeśli myślimy o zakupie basenu ogrodowego lub już go posiadamy, warto pomyśleć również o zakupie plandeki.

Zwijanie i rozwijanie takiej plandeki może być nieco utrudnione. Dlatego zaleca się stosowanie odpowiedniego i specjalnie zaprojektowanego urządzenia do zwijania. U nas znajdziesz odpowiednie urządzenia zwijające do plandek basenowych w wysokiej jakości i jednocześnie w korzystnej cenie. Oto przegląd zalet i najważniejszych informacji o urządzeniach do zwijania basenów:

  • Urządzenie do zwijania basenu ogromnie upraszcza zwijanie i rozwijanie plandeki basenowej..
  • Urządzenia do zwijania plandek są dostępne w różnych wersjach - stałych lub ruchomych - a także dla różnych kształtów basenów - okrągłych lub kwadratowych.
  • Zaleca się stosowanie urządzenia szczególnie w przypadku bardzo dużych plandek.
  • Materiały, z których wykonane są urządzenia do zwijania basenów są wytrzymałe i zapewniają łatwe zwijanie i rozwijanie plandeki.

Wybierz wszystko dla wyposażenia doskonałego ogrodu i zabawy w wodzie w ok-living

Nasza Pokrywa basenowa to bezsprzecznie standardowe wyposażenie każdego właściciela basenu. Folia solarna utrzymuje przyjemnie ciepłą wodę, dzięki czemu można się zrelaksować i popływać nawet w chłodniejsze dni. Odkryj nasz wybór pasujących plandek. Dzięki odpowiedniemu urządzeniu do zwijania z naszego sklepu internetowego nie potrzebujesz pomocy, gdy chcesz zwinąć pokrywę na basen lub z powrotem. Podobnie, pielęgnacja basenu jest jego częścią, jeśli ty, twoja rodzina i przyjaciele chcą bez wahania pluskać się w wodzie. U nas znajdziesz również wszystko, co jest do tego potrzebne. Oprócz pokryw i zwijarek na baseny ogrodowe znajdziesz również akcesoria basenowe, np. Pompy basenowe, Filtr basenowy i skimmera do basenu oraz praktyczne Drabinki basenowe . Rozejrzyj się i przekonaj się o naszej obszernej i ekskluzywnej ofercie.