Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamawiaj tanie stoły do jadalni online


Filtry

Odpowiedni stół do Twojej jadalni

Jedzenie jednoczy. Bo nawet jeśli w ciągu dnia cała rodzina zajmuje się swoim własnym życiem, to na koniec dnia spotyka się razem przy stole w jadalni. Tutaj ludzie nie tylko jedzą, ale także rozmawiają, śmieją się, uczą, bawią i pracują. Idealny stół do jadalni jest więc elastycznym miejscem dla wszystkich domowników - powinien więc być dobrze dobrany. W ok-living można znaleźć odpowiedni stół jadalny online dla wszystkich wymagań.

Jak duży powinien być stół w jadalni

Okrągły czy kwadratowy, ciemny czy jasny - każdy stół do jadalni tworzy inny efekt w pomieszczeniu. To jak duży powinien być zawsze zależy od ilości osób przy nim siedzących. Zwykły stół jadalny ma prostokątny blat i cztery nogi stołowe. Ten klasyczny kształt można łączyć z zwykłymi krzesłami do jadalni, a także z ławkami. Prostokątne stoły do jadalni najlepiej wyglądają na środku pomieszczenia. Można je jednak umieścić pod ścianą, jeśli jest mało miejsca.

Ogólnie uważa się, że jedna osoba ma zapotrzebowanie na przestrzeń o głębokości dobrych 40 centymetrów i szerokości 60 centymetrów. Oczywiście w razie potrzeby można przeprowadzić się razem. Jednak w codziennym życiu powinno być wystarczająco dużo miejsca dla całego gospodarstwa domowego. Prostokątne stoły do jadalni dostępne są w różnych rozmiarach - od małych modeli dla czterech osób po duże, długie stoły, przy których może zasiąść nawet dziesięć osób. Ponieważ prostokątny kształt pozwala gościom siedzieć blisko siebie i rozmawiać wokół stołu, duże stoły mają również efekt tworzenia wspólnoty. Stół jadalny o wymiarach 120×80 centymetrów oferuje wystarczająco dużo miejsca dla czterech osób. Jeśli nie posiadasz jadalni i masz bardzo mało miejsca, dobrym rozwiązaniem jest kwadratowy stół jadalny. Kwadratowy stół jadalny, o czterech bokach równej długości, nadaje się na przykład do małych kuchni. Umieszczony jednym bokiem przy ścianie oferuje miejsce dla maksymalnie trzech osób.

Odpowiednia wysokość siedziska dla maksymalnego komfortu przy stole jadalnym

Wysokość zwykłych stołów do jadalni wynosi od 70 do 80 centymetrów. Z kolei wysokość siedziska powinna być niższa o około 35 centymetrów. Aby uniknąć niewygodnego siedzenia przy stole w jadalni, ważne jest, aby kupić stół jadalny online, który nie jest ani zbyt wysoki, ani zbyt niski. Aby to zrobić, zmierz wysokość swoich krzeseł. Wtedy można kupić odpowiedni stół do jadalni online. Lub kup jednocześnie pasujący stół jadalny w naszym sklepie internetowym. Krzesła do twojego nowego stołu jadalnego z ok-living. W codziennym życiu może wystarczyć stół, przy którym zasiądzie do czterech osób, ale w święta lub inne specjalne okazje, możesz potrzebować więcej miejsc przy stole jadalnym. Doskonałym wyborem będzie tutaj stół rozkładany. Rozkładany stół można łatwo rozłożyć w kilku krokach.

Kupuj stoły jadalne online w wielu kolorach, kształtach i stylach

Od czasu stołu z litego drewna babci wiele się wydarzyło w świecie stołów jadalnych. Drewno jest oczywiście nadal popularne, ponieważ tworzy nowoczesny, a zarazem swobodny wygląd. Dziś jednak mniejszy nacisk kładzie się na ciężkie, lite drewno. Zamiast tego modele fornirowane tworzą nowoczesny stół jadalny o klasycznym wyglądzie drewna, ale mniejszej wadze. Szczególnie wysoki połysk sprawdził się we współczesnej jadalni. Biały stół jadalny w nowoczesnym wysokim połysku tworzy jednocześnie wygląd i eleganckie akcenty. Kiedy już zdecydujesz, z jakiego materiału chciałbyś kupić stół do jadalni tanio, nadal stoisz przed wieloma wyborami. Znajdziesz tu różne kolory, kształty i wzory.

Niedrogie, wysokiej jakości stoły do jadalni w kolorze białym z naszego sklepu pasują do każdego stylu mieszkania. Jednak bardzo ciekawie prezentują się również modele w ciemnych kolorach, takich jak szary czy czarny lub w wyglądzie drewna. Kolejną kwestią jest to, czy chcemy zamówić stół okrągły czy kwadratowy. Okrągłe stoły zapraszają do towarzyskiej rundki, natomiast modele prostokątne można ustawić w tym celu bardziej optymalnie.

Niedrogie meble do jadalni z ok-living

Stół w jadalni jest bardzo często używany. Aby długo cieszyć się nowym stołem jadalnym, pomocna może okazać się ochrona stołu w postaci obrusu lub przezroczystej folii. Te ostatnie skutecznie ochronią też stół przed wilgocią. Niezależnie od tego, po każdym użyciu należy wytrzeć nowy stół do jadalni i usunąć wszelkie zabrudzenia. Zasadniczo jednak wszystkie nasze stoły do jadalni są niezwykle wytrzymałe. Dzięki pokryciu wielu naszych modeli powłoką melaminową, powierzchnia jest odporna na zarysowania i bardzo łatwa do czyszczenia. Jeśli szukasz nowych mebli do swojej jadalni, to oprócz naszych stołów do jadalni znajdziesz również praktyczne Zestawy mebli do jadalni i użyteczne Wyposażenie . Jeśli zawsze marzyłeś o posiadaniu własnego baru z dopasowanymi stołkami barowymi Wszystko co jest do tego potrzebne znajdziesz w naszym sklepie internetowym.