Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupić piękne półki do pokoju dla niemowląt i dzieci online


Filtry

Półki w pokoju dziecięcym zapewniają porządek

Szukasz odpowiednich półek do pokoju dziecięcego? Nasze półki do pokoju dziecięcego Vicco są wykonane z wysokiej jakości i oczywiście zaprojektowane w sposób przyjazny dla dziecka, najczęściej w jasnych kolorach. Jednak niektóre półki są również utrzymane w prostej formie, bez motywów, aby mogły służyć jak najdłużej. To, jakie półki kupić do pokoju dziecka, zależy od jego przeznaczenia, ale także od jego wieku.

Nasze półki nadają się równie dobrze do pokojów niemowlęcych, jak i dziecięcych. Są one dostępne w różnych wzorach. Półki dla najmłodszych mają inną liczbę przegródek. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór pięknych motywów. Jeśli Twoje dziecko jest jeszcze bardzo małe i nie ma zbyt wielu książek, półka może być również wykorzystana na zabawki. Półki z kolorowymi wzorami są szczególnie lubiane przez małe dzieci do około ósmego roku życia.

Nie tylko piękne, ale i praktyczne - dlaczego warto kupić półki do pokoju dziecięcego?

Półki dla dzieci nadają się do uporządkowanego przechowywania wszystkich zabawek, książek i innych rzeczy. Każdy pokój dziecięcy potrzebuje około jednej lub dwóch pięknych półek do pokoju dziecięcego. Dzieci mogą je wykorzystać do przechowywania książek, ubrań, zabawek i wielu innych rzeczy. Przedmioty, które w przeciwnym razie spowodowałyby bałagan, są bezpiecznie przechowywane na półkach. W ten sposób dzieciaki już w młodym wieku uczą się dbać o porządek. Półka do pokoju dziecięcego spełnia również praktyczną zaletę, iż wszystko jest na swoim miejscu. Wystarczy wybrać z naszego sklepu jeden z niedrogich regałów dziecięcych marki Vicco. U nas znajdziesz półki w stylu dostosowanym do wieku, które są trwałe, łatwe w czyszczeniu i pasują do każdego pokoju dziecięcego. Oferujemy m.in.:

  • Półki z przegródkami, z lub bez dopasowanych pudełek składanych
  • Kombinacje półka - ławka z wygodnymi poduszkami do siedzenia
  • Regały na książki z ławką, przegródkami, leżanką
  • Praktyczne półki narożne
Uzupełnij swoje nowe półki do pokoju dziecięcego Vicco dodatkowo o urocze Pudła składane od Vicco z naszego asortymentu. Nasza ładna Lampki zamienią każde miejsce do siedzenia w przytulne miejsce do wypoczynku.

Popularne kolory i warianty półek do pokoju dziecięcego

Farbowane na jasne kolory półki do pokoju dziecięcego to idealne uniwersalne rozwiązanie, które nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego. Ten nowoczesny styl charakteryzuje się przede wszystkim jasnymi meblami w naturalnych lub białych kolorach. Białe półki z kolorowymi składanymi pudełkami zamieniają pokój w przyjazną dziecku oazę zabawy. Dzięki temu z półek w pokoju dziecięcym można korzystać jeszcze później, gdy dzieci są już nieco starsze. Nie wszystkie półki do pokoju dziecięcego są jednakowe. Rozróżnia się tu różne warianty.

  • Półki stojące do pokoju dziecięcego
  • Półki wiszące dla dzieci
  • Półki narożne dla dzieci

Jeśli chodzi o półki w pokoju dziecięcym, to z grubsza rozróżnia się półki stojące, narożne i wiszące. O ile półka podłogowa stoi na podłodze, o tyle półka wisząca jest zawieszona na ścianie. Półki stojące na podłodze, zwłaszcza jeśli są bardzo wysokie, również powinny być przymocowane do ściany. Półka narożna wymaga jednak najmniej miejsca. Modele takie jak półka dziecięca Vicco z ławką oferują Twojemu dziecku dodatkowe miejsce do siedzenia lub leżenia. Półki do pokoju dziecięcego Vicco z szufladami oferują mnóstwo miejsca do przechowywania.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie regału do pokoju dziecięcego

Klasyczny regał dla dzieci, jeśli zastąpisz kolorowe składane pudełka prostymi monochromatycznymi, doskonale nadaje się dla dzieci do 12 roku życia. Po tym czasie warto przerzucić się na większe półki, ponieważ regały w pokoju dziecięcym mogą już nie oferować wystarczającej ilości miejsca na wszystko. Kupując regał do pokoju dziecięcego, na pewno należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Półka powinna spełniać swoje zadanie i nie tylko cieszyć Ciebie, ale i Twoje dziecko. Jeśli półka ma być później wykorzystywana także w pokoju nastolatka, można po prostu zastąpić te kolorowe prostymi białymi lub szarymi składanymi pudełkami. Warto też przed zakupem upewnić się, że regał ma wystarczająco dużo miejsca i odpowiednią liczbę przegródek, aby wszystko w nim zmieścić. Jeśli mamy więcej niż jedno dziecko, warto kupić większy regał lub kilka półek do pokoju dziecięcego.

Umebluj niedrogo pokój dziecięcy meblami z ok-living

To, który wariant półki dla dzieci jest właściwy, zależy od osobistego gustu i przestrzeni użytkowania. W naszym sklepie znajdziesz zatem ogromny wybór półek dziecięcych na każdą potrzebę i każdy budżet. Oprócz naszych wspaniałych i przyjaznych dzieciom regałów, znajdziesz u nas także wszystko inne, co potrzebne do wyposażenia pokoju dziecięcego. Odkryj na przykład piękne Łóżka dla dzieci i niemowląt oraz pasujące wyposażenie takie jak pościel, poduszki i koce, ale także Szafy , Krzesła i stoliki dla dzieci.