Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kup tanie wózki do SUP i wózki do kajaków online


Filtry

Kup wózki do kajaków, SUP i desek surfingowych

Lato jest bez wątpienia szczytem sezonu dla pasjonatów sportów wodnych. Biały piasek, pianące się fale i migocząca woda. Wakacje na plaży to idealne miejsce do pływania na wodzie. Ale jak najlepiej transportować swój sprzęt sportowy do wody? Transport sprzętu czasami może być uciążliwy i niewygodny. Ale nie musi tak być. Praktyczne wózki transportowe do SUP i kajaków z naszego sklepu internetowego mogą rozwiązać ten problem. Bezpiecznie dostarczą kajak, deski surfingowe i inne sprzęty na miejsce, oszczędzając Państwu uciążliwe przenoszenie.

Kupuj wózki transportowe na sprzęt do sportów wodnych

Czy z wiosłem, czy bez, skuter wodny oferuje zabawę i fitness w tym samym czasie. Spokojne jezioro, ale i rwąca rzeka, to idealne miejsca na wykorzystanie kajaka. Ponieważ można wybrać zbiornik wodny, jest on idealny jako rozrywka dla całej rodziny. Wysokie fale i dreszcz przygody to bardziej Twoja pasja? W takim razie deska surfingowa to twój wybór. Do opanowania tego sportu potrzebna jest pewna stopa i dobra równowaga. Ale kiedy już się opanujesz, zostaniesz nagrodzony szybką i ekscytującą zabawą.

Lubisz raczej ciszę, ale mimo to chcesz czegoś bardziej egzotycznego niż konwencjonalny kajak? Odpowiednią alternatywą jest stand-up board, czyli SUP. Technika ta nie jest nowa; rdzenni mieszkańcy Amazonii używali podobnej metody do połowu ryb. Stojąc na desce, wiosłuje się po wodzie i podziwia widoki. Dzięki wózkowi transportowemu SUP bezpiecznie przeniesiesz swoją deskę z punktu A do punktu B.

Praktyczne wózki do transportu SUP i kajaków w najwyższej jakości

Wózek transportowy do kajaka, deski surfingowej i SUP to prawdziwy pomocnik, ponieważ nie musisz już dźwigać ciężkich rzeczy i oszczędzasz siły na swoje aktualne hobby. Droga z parkingu do wody jest czasem dość długa. Jeśli chcesz łatwo przewieźć swój sprzęt wodny z samochodu nad wodę, pomoże Ci mały wózek ręczny. Nie ważą wiele i są łatwe do schowania, ale zapewniają ogromny komfort, na przykład podczas transportu kajaka. Oprócz znanych wózków ręcznych, istnieją również duże wersje do samochodu, które mogą służyć do transportu kilku sztuk sprzętu jednocześnie. Kajaki, SUP-y i deski surfingowe doskonale nadają się na wózek transportowy. Jest to absolutna konieczność dla każdego oddanego sportowca.

Dzięki temu możesz uprawiać swój ulubiony sport wodny zawsze i wszędzie

Jako prawdziwy miłośnik sportów wodnych, Twój sprzęt wodny jest dla Ciebie zapewne świętością i zdecydowanie nie powinien ulec uszkodzeniu podczas transportu. Nasze wózki do transportu SUP i kajaków są więc szczególnie solidnie wykonane i niezwykle trwałe. Dzięki piankowej wyściółce Twoja deska surfingowa jest zawsze bezpieczna od zarysowań i poślizgu podczas transportu. Nasze wózki transportowe doskonale nadają się również do wszystkich popularnych tablic. Można je również łatwo złożyć do transportu i przechowywania..

Jeśli szukasz inspiracji dla swojego domu i ogrodu lub innych wspaniałych atrakcji, które są zabawą dla całej rodziny, to ok-living jest miejscem dla Ciebie! U nas znajdziesz wspaniałe Wyposażenie każdego pokoju , piękne meble do przestrzeni zewnętrznej oraz wszystko dla wypoczynku i hobby , jak praktyczne wyposażenie piwnic i garaży , tanie trampoliny a także użyteczne boxy dachowe do samochodów na następne wakacje. Wystarczy rozejrzeć się po naszym sklepie.