Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów online praktyczne kontenery biurowe


Filtry

Kupuj uniwersalne i praktyczne komody na kółkach online w ok-living

Komoda na kółkach to praktyczny mebel do przechowywania w gabinecie lub innych pomieszczeniach. Swoją nazwę zawdzięcza czterem kółkom, które są przymocowane do spodu i pozwalają na ogromną uniwersalność. Komoda na kółkach oferują miejsce do przechowywania segregatorów, notatników, książek, dziurkaczy, pamiętników i wielu innych przyborów, które są potrzebne podczas pracy przy biurku.

Są nie tylko idealnym meblem do gabinetu lub biura, ale także do pokoju dziecięcego i młodzieżowego oraz wszędzie tam, gdzie potrzebujesz uporządkowanej strefy przechowywania. Komodę na kółkach można łatwo umieścić pod lub obok biurka. Pojemniki rolkowe mogą być również elastycznie wykorzystywane w innych pomieszczeniach, takich jak korytarzu, łazience czy kuchni, gdzie potrzebujesz praktycznej i uniwersalnej opcji przechowywania i chcesz utrzymać porządek. W ok-living oferujemy Państwu niedrogie modele w różnych kolorach i wzorach.

Stwórz porządek w miejscu pracy z nową uniwersalną komodą na rolkach od ok-living

Uporządkowane miejsce pracy pozwala na pracę w skupieniu, zorganizowaną i produktywną. Można od razu przystąpić do pracy bez konieczności wcześniejszego odkładania rzeczy. Na biurku często znajdują się liczne akcesoria biurowe, takie jak długopisy, taśma, gumki, nożyczki czy zszywki. W pewnym momencie znikają one pod piętrzącymi się notatnikami, teczkami i podręcznikami. Nie masz już przeglądu. Jeśli nie możesz znaleźć swoich rzeczy, praca w skupieniu zostaje przerwana.

Wspaniałe rozwiązanie oferuje tutaj komoda na kółkach do gabinetu, pokoju dziecięcego i młodzieżowego. Ponieważ pojemnik na kółkach stanowi nie tylko połączenie funkcjonalności i elastyczności, ale także struktury w miejscu pracy. Oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania artykułów biurowych, segregatorów, folderów i książek szkolnych. Na szafce jest dość miejsca na drukarkę, więc na biurku masz dość miejsca na ładne oświetlenie. Wprowadź dobre samopoczucie, bo uporządkowane biurko promieniuje spokojem.

Komody na kółkach w różnych rozmiarach i kolorach

Komoda na kółkach jest szczególnie uniwersalna, ponieważ można łatwo przenieść ten funkcjonalny mebel z punktu A do punktu B. Dzięki hamulcowi blokującemu dwa z czterech kółek, można go bezpiecznie umieścić w wybranym miejscu. Nasze funkcjonalne i niedrogie biurowe komody na kółkach mają otwartą konstrukcję. Ok-living oferuje różne modele, które sprawią, że Twoja przestrzeń będzie wyglądać pięknie z prostymi kolorami, takimi jak biały, naturalny wygląd drewna lub antracyt i pasują do każdego stylu.

Jeśli wybierzesz komodę biurową na kółkach z jedną półką, jej wymiary to 36,8 × 42,4 × 30,8 cm (szer. × wys. × gł.). Jeśli wolisz komodę z dwoma półkami, jej wymiary to 72 × 42,4 × 30,8 cm (szer. × wys. × gł.). Przy obu meblach mają Państwo możliwość umieszczenia naszych składanych pudełek w różnych kolorach. Jeśli chcieliby Państwo większy model z większymi możliwościami aranżacyjnymi, właściwym wyborem będzie komoda z dwoma regulowanymi półkami i pięcioma przegródkami o wymiarach 59,4 × 72 × 52,6 cm (szer. × wys. × gł.). Ten model to prawdziwy cud przestrzeni, w którym foldery, podręczniki szkolne i drobne przedmioty mogą być przechowywane w uporządkowany i zorganizowany sposób. Dostęp z dwóch stron jest w tym modelu wygodny.

Komody na kółkach i inne meble do biura domowego

Komody na kółkach są uniwersalne. Są odpowiednim rozwiązaniem do przechowywania i organizacji artykułów biurowych w miejscu pracy lub przy biurku w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym. Jednocześnie można je wykorzystać w przedpokoju dzięki naszym praktycznym składanym pudełkom do przechowywania szalików, rękawiczek czy czapek oraz w kuchni na naczynia lub inne sprzęty kuchenne, a także w łazience na Twoje ręczniki. Decydując się na biurową komodę na kółkach, należy wcześniej sprecyzować, gdzie mebel będzie stał, jaki design, materiał i kolor nam się podoba. Na tej podstawie wybierz rozmiar. Biel zapewnia jasny, prosty wygląd, antracyt ma industrialny charakter, a kolory drewna dają naturalny efekt i tworzą przytulną atmosferę.

Nasze komody na kółkach są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi, a wykończenia lakiernicze zapewnia wysoką odporność. Jeśli oprócz komody na kółkach potrzebujesz jeszcze więcej miejsca do przechowywania artykułów i dokumentów, nasza komoda biurowa Szafy na dokumenty i Szafy biurowe i nie tylko. Może potrzebujesz nowego Biurka albo Krzesła . Zobacz również nasze wspaniałe Meble gamingowe W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.