Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamawiaj online tanie szafy do pokoju niemowlęcego i dziecięcego


Filtry

Szafki w pokoju dziecięcym dla porządku w pokoju dziecięcym

Dziecko wyrosło i przerosło dziecięce meble. W pewnym momencie przychodzi czas, kiedy przewijak może ustąpić i należy urządzić prawdziwy pokój dziecięcy. Ale co jest potrzebne w pokoju dziecięcym? W każdym przypadku nie powinno zabraknąć łóżka. Najpóźniej dziecko w wieku przedszkolnym potrzebuje też stolika do rękodzieła i malowania oraz oczywiście krzesełka dopasowanego do wzrostu dziecka. Przede wszystkim w żadnym pokoju dziecięcym nie powinno zabraknąć szafy. Szafka do pokoju dziecięcego to część podstawowego wyposażenia pokoju dziecka. Szafy do pokoju dziecięcego są wszechstronne - oprócz przechowywania ubrań, służą również jako miejsce na gry, zabawki i miejsce do przechowywania innych przedmiotów w pokoju dziecięcym.

Szafy do pokoju dziecięcego w wielu wersjach, rozmiarach i wzorach

Podobnie jak dla dorosłych, szafa w pokoju dziecięcym służy głównie do przechowywania ubrań. Jednak szafka do pokoju dziecięcego równie dobrze nadaje się na zabawki. Można je w nim przechowywać, aby stworzyć porządek. Właśnie dlatego, że potrzebne jest bogate wyposażenie, wielu rodziców dba o to, by szafy do pokoju dziecięcego były nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i niedrogie. W ok-living znajdziesz niedrogie szafy do pokoju dziecięcego w świetnych wzorach i z doskonałą jakością wykonania. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroki wybór modeli, wzorów i kolorów szaf do pokoju dziecięcego, np.:

  • Zestawy szafek z półkami
  • Szafy do pokoju dziecięcego w minimalistycznym stylu
  • Kolorowe szafy do sypialni dziecięcej z motywami zwierzęcymi
  • Szafy do pokoju dziecięcego z szufladami i półkamili>
  • Szafy do sypialni dziecięcej małe, duże, wąskie i szerokie

Stawiamy na różnorodność, dlatego oferujemy niedrogie szafy do pokoju dziecięcego w wielu różnych wzorach. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Szukasz szafek do pokoju dziecięcego, które sięgają aż do sufitu, aby w górnych półkach można było przechowywać rzeczy, których dziecko nie może dosięgnąć? Ale są też szafy czy komody w połowie wysokości. W nich dziecko może sięgnąć do wszystkich półek, a miejsce na półkach może być wykorzystane do umieszczenia zabawek, rękodzieła lub konstrukcji z klocków Lego. Są otwarte kombinacje szafek z półkami z pięknymi, kolorowymi motywami. Bardzo przydatne są również szafki do pokoju dziecięcego z szufladami, do których dziecko ma łatwy dostęp. Można tu przechowywać małe zabawki lub ubrania, takie jak bielizna i skarpetki.

Szafy ubraniowe dla dzieci w każdym wieku

Kupując szafę do pokoju dziecięcego, warto pomyśleć również o kolorze. Kiedy dzieci mają możliwość wyboru, zazwyczaj wybierają szafy do pokoju dziecięcego, które są kolorowe. Znajdziesz tu urocze szafki do pokoju dziecięcego w różnych kształtach i z wzorami lub motywami zwierzęcymi. Cieszą się one szczególną popularnością wśród najmłodszych. Jednak szafa do pokoju dziecięcego w neutralnych kolorach, takich jak biel, szarość czy drewno, może posłużyć na dłużej, ponieważ można ją umieścić także w pokoju nastolatka. Można wtedy dodać kolorowe akcenty, na przykład malując kolorową ścianę za szafą. Szafa w pokoju dziecięcym w kolorze białym może być również ozdobiona plakatem lub tatuażami ściennymi. Można dowolnie usuwać motywy, gdy dziecko je przerośnie, tak aby szafa służyła jak najdłużej.

W podjęciu decyzji o zakupie mogą pomóc następujące rozważania:

  • Czy ubrania mają być przechowywane w zasięgu dziecka?
  • Czy zabawki również powinny być przechowywane w szafie?
  • Czy szafa ma być otwarta czy zamknięta?
  • Jak długo szafa powinna być użytkowana?

Tanie meble do pokoju dziecięcego od ok-living

Jeśli ubrania, a przynajmniej ich istotne części, będą łatwo dostępne, dziecko będzie miało okazję szybciej się ubrać. Szczególnie jednak, gdy dziecko jest małe, należy zapewnić mu jedynie ograniczony wybór. Ułatwia to dziecku samodzielne ubieranie się. Dobrym pomysłem jest zapewnienie osobnych półek lub szuflad na wysokości dziecka. Jeśli w szafie mają być przechowywane również zabawki, sensowne jest ich wizualne oddzielenie. Otwarte szafy, podobnie jak półki, mają tę zaletę, że dzieci mogą szybko zobaczyć, co jest najważniejsze. Zamknięte szafki jednak zazwyczaj wyglądają zgrabniej. Ale nawet w otwartych szafach w pokoju dziecięcym można stworzyć porządek i strukturę, np. Pudła składane mogą w tym pomóc.

Szafa do pokoju dziecięcego powinna służyć jak najdłużej. Jeśli chcesz używać jej w pokoju nastolatka nawet poza latami dziecięcymi, przed zakupem weź pod uwagę takie czynniki jak kolor i wielkość szafy. Oprócz pięknych szaf do pokoju dziecięcego, w naszym sklepie znajdziesz również wszystko inne, co jest potrzebne do urządzenia pokoju dziecka. Odkryj na przykład piękne Betten für Kinder und Babys, Regały a także praktyczne Krzesełka i stoliki dla dzieci .