Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kup szafy online tanio


Filtry

Praktyczne szafy, wieszaki i szafki ubraniowe do przedpokoju

Jak tylko otworzysz drzwi wejściowe, pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok jest wieszak na płaszcze. Wieszaki na płaszcze zapewniają nie tylko uporządkowane przechowywanie, ale także schludną strefę wejściową. Ponieważ w pięknym wieszaku na płaszcze do przedpokoju, można łatwo przechowywać płaszcze, kurtki i buty. W zależności od modelu służy również jako półka do przechowywania np. kluczy do domu, rękawiczek, akcesoriów i tym podobnych. W zestawie kompletnego systemu do przedpokoju zazwyczaj znajduje się również lustro. Dzięki temu po wyjściu z domu można sprawdzić, czy ubrania są odpowiednio dopasowane. Znajdziesz tu szafy z lustrami i szafy bez luster. Ponieważ wybór odzieży zależy od warunków pogodowych, ważne jest, abyś miał wszystko przygotowane pod ręką. Przed zakupem dobrze się zastanów, który wieszak na płaszcze do przedpokoju będzie dla Ciebie odpowiedni.

Szafy do przedpokoju dostępne są w wielu wersjach, wzorach i kolorach

Od ściennych wieszaków na płaszcze, stojaków na płaszcze i paneli na płaszcze po haczyki - do przedpokoju dostępna jest szeroka gama mebli. Niezależnie od tego, który typ Cię interesuje, celem jest stworzenie jak największej ilości miejsca do przechowywania i utrzymanie porządku. Zanim jednak zdecydujesz się na zestaw szafowy lub szafę kompaktową, warto dokonać porównania. Ponieważ szafy są bardzo różne, każdy model ma swoje wady i zalety. W komplecie z szafą do przedpokoju najczęściej znajduje się panel szafy z haczykami ściennymi, ale częstym elementem nowej szafy do przedpokoju jest również lustro i szafka..

Szafy ubraniowe to albo szafa na buty, albo szafa na ubrania, albo połączenie obu tych funkcji. Seria często uzupełniana jest o ławkę lub szafkę na przedmioty gospodarstwa domowego, buty itp. lub może być dowolnie rozbudowywana. Dlatego też, odkryj również nasze praktyczne Ławki na buty do przedpokoju. Podczas montażu należy pamiętać, że wieszak na płaszcze ścienny jest mocowany do ściany, dlatego konieczne jest wywiercenie w tym celu otworów. Natomiast wieszak na ubrania lub szafę wolnostojącą wystarczy umieścić w dowolnym miejscu w przedpokoju.

Zakup szaf do małych przedpokojów

W ofercie znajdują się również odpowiednie meble do małych przedpokojów. Tutaj zaleca się zastosowanie małego ściennego wieszaka na płaszcze z haczykami lub zakup zestawu ściennych wieszaków na płaszcze. Zestaw wieszaków na płaszcze można kupić online w wielu różnych kolorach i wzorach. Znajdziesz tu m.in.:

  • Wieszaki na płaszcze do przedpokoju z haczykami na kurtki
  • Zestawy szaf - np. z szafką na buty i lustrem
  • Pojemne szafy
  • Kompaktowe szafy ścienne

Jeśli planujesz kupić nową szafę w niskiej cenie, zastanów się wcześniej, ile masz miejsca w przedpokoju i ile miejsca do przechowywania potrzebujesz. Zakup nowej szafy zależy od różnych czynników - na przykład od tego, czy dasz sobie radę z jednym drążkiem na ubrania, czy wolisz kupić cały zestaw garderoby składający się z szafy, haczyków ściennych i lustra.

Wieszaki na ubrania do przedpokoju i inne meble z ok-living

Zakup szafek do przedpokoju w zestawie w niskich cenach jest łatwy z ok-living. Wybór szaf do przedpokoju jest duży, dlatego można zamówić szafę idealnie pasującą do stylu wnętrza i przechowującą w przedpokoju wszystko, co potrzebne, szybko pod ręką. Jeśli szukasz nowoczesnych szaf, które dobrze integrują się z resztą wnętrza, to wybierz szafę w kolorze białym, z białymy frontami szafy. Meble w naturalnych odcieniach wspierają styl rustykalny, wiejski. Wybierz szafy ubraniowe o wyglądzie drewna antycznego, jeśli preferujesz ten styl.

Zaopatrz się w szafę, dzięki której płaszcze czy buty będą uporządkowane. To od razu tworzy wspaniałe i posegregowane wrażenie, gdy Ty lub Twój gość wchodzi do mieszkania. Jeśli chcesz kupić szafę do przedpokoju, ale przestrzeń jest bardzo mała, zaleca się stosowanie wieszaka na ubrania. Jako wspaniały dodatek do tego, znajdziesz również piękne Szafki na buty . Oferujemy je również w wielu różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu masz gwarancję, że nawet w niewielkim przedpokoju znajdziesz odpowiednie meble do szafy.