Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupić tanie drabinki basenowe online


Filtry

Drabinki basenowe, pokrywy i pielęgnacja - Odkryj naszą szeroką gamę akcesoriów basenowych

W środku lata nie ma nic cudowniejszego niż posiadanie własnego basenu ogrodowego. Drabinki basenowe to ważne narzędzie do wygodnego wchodzenia i wychodzenia z basenu. Istnieją drabinki basenowe dla obu typów basenów, wolnostojących i naziemnych. Długość drabinki powinna być zawsze dobrana do wysokości basenu ogrodowego. W najlepszym przypadku nowa drabina posiada również powierzchnię antypoślizgową, na przykład w postaci zintegrowanej powłoki antypoślizgowej. Dzięki temu można bezpiecznie i boso korzystać z drabinki basenowej. Rozejrzyj się i odkryj piękny asortyment ze sklepu internetowego Ok-living. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do stworzenia pięknego ogrodu i zadbanej oazy z basenem.

Zalety drabinki basenowej i wybór materiałów

Jeśli chcesz kupić drabinę basenową, powinieneś wybrać drabinę basenową ze stali nierdzewnej. Jest to zazwyczaj bardzo stabilna drabinka basenowa, która może służyć przez wiele lat. Jeśli potrzebna jest drabinka basenowa dla seniorów, powinna ona mieć nie tylko antypoślizgowe stopnie, ale także solidne uchwyty. Dobrą alternatywą jest jednak drabinka basenowa wykonana z tworzywa sztucznego. Materiał jest bardzo lekki i wytrzymuje większe obciążenia. W przypadku dużych basenów dobrym pomysłem jest zakup drabinki basenowej z podestem. Te drabinki basenowe zapewniają bezpieczne trzymanie i mogą być używane do skakania w głębokich basenach. W tym samym czasie pływacy mogą zrobić sobie krótki odpoczynek na pomoście..

Drabina do basenu zapobiega skoczeniu do basenu na pływanie i konieczności ponownego wyjścia z niego później. Szczególnie w przypadku dzieci lub osób starszych jest to również mało możliwe. Dzięki drabince basenowej ze stali nierdzewnej można znacznie łatwiej przyzwyczaić się do zimnej wody. Jeśli lubisz jednak wodę cieplejszą, w naszym wielkim asortymencie znajdziesz również szereg praktycznych podgrzewaczy basenowych. podgrzewaczy basenowych. . Możesz znaleźć tanią drabinę basenową online, w przeciwieństwie do lokalnych sklepów, we wszystkich rozmiarach i kształtach o każdej porze roku. W zależności od potrzeb można wybierać spośród drabin wykonanych ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego lub materiału zabezpieczonego przed korozją, odpornego na rdzę lub chromowanego. Klasyczna drabinka wzbogaci również wygląd Twojego basenu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie drabinki basenowej

Schody basenowe najlepiej sprawdzają się w przypadku basenu osadzonego w gruncie. Schody basenowe jeszcze bardziej ułatwiają wchodzenie i schodzenie. Dzieje się tak dlatego, że stopnie nie są umieszczone pionowo jeden nad drugim. Stopnie nachylone są łagodnie. Ich położenie jest jednak zazwyczaj stałe i dlatego należy je uwzględnić już przy budowie basenu.

Dla tych, którzy nie posiadają basenu naziemnego, drabinki basenowe są jednak równie praktyczne, a w niektórych przypadkach wręcz niezbędne. Umożliwiają również łatwe wejście i wyjście. Drabinki basenowe, na przykład wykonane ze stali nierdzewnej, mają tę zaletę, że można je dokupić także później. Ponadto w razie potrzeby można je elastycznie przestawić. Basen ze zdejmowaną drabinką basenową najlepiej nadaje się dla rodzin z dziećmi. Zapobiega to również wchodzeniu dzieci do wody bez nadzoru. Osoby starsze mogą również korzystać z łatwego wejścia i wyjścia z basenu ogrodowego dzięki drabince basenowej.

Do basenu, ogródu, balkonu i tarasu znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz

Niezależnie od tego, który model drabinki basenowej wybierzesz: Upewnij się, że drabina może być bezpiecznie i pewnie zamontowana przy basenie. Nie może się on zsuwać podczas użytkowania i powinien zapewniać pewny chwyt przez cały czas. Przy zakupie, oprócz powierzchni antypoślizgowej, zawsze należy zwrócić uwagę na nośność drabiny. W przypadku drabinki basenowej maksymalna waga stopni często podawana jest w kilogramach. Ze względów bezpieczeństwa nie należy przekraczać nośności. Już teraz zaprojektuj swój własny krajobraz basenowy. Oprócz praktycznych i niedrogich drabinek basenowych, w naszym asortymencie znajdziesz również wszystko inne, czego potrzebujesz. Na przykład, odkryj nasze wspaniałe Akcesoria do basenów za rozsądną cenę. Znajduje się tu również po prostu wszystko dla ogrodu, jak np. wysokiej jakości, Tanie meble ogrodowe oraz piękne Pomysły na dekoracje na balkon i taras, jak również bardzo ekskluzywne Meble z palet. Jeśli również mieszkasz we własnym domu, które jest łatwo zauważalne, radzimy również kupić odpowiedni Markizy ogrodowe .