Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupuj tanie pokrywy basenowe online


Filtry

Wybór odpowiedniego pokrycia do basenu ogrodowego

Mały raj kąpielowy we własnym ogrodzie to atrakcja dla całej rodziny. Liście, owady i inne zabrudzenia mogą szybko położyć kres radości z pływania. Chroń i zabezpiecz swój basen za pomocą odpowiedniej pokrywy basenowej z naszego sklepu internetowego. Baseny naziemne mogą być niebezpieczne dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze pływać. Dobra pokrywa basenowa zapewnia nie tylko czystą wodę, ale także niezbędne bezpieczeństwo. To od basenu zależy, które pokrycie jest najlepsze. W przypadku wysokiego basenu często wystarczy czysto pogodowa pokrywa basenowa. W przypadku basenu naziemnego, przykrycie basenu powinno być również zabezpieczone przed dziećmi.

Różne pokrywy basenowe na lato i zimę

Stałe pokrywy do basenu ogrodowego są drogie i czasochłonne. Wysokiej jakości plandeki na basen są tanie i bezpieczne. Ważne jest, aby kupić odpowiednią pokrywę basenu dla Ciebie i że pokrywa dla basenu może być zapięta bezpiecznie i odporne na burzę wokół. Do wyboru są różne wzory. Można znaleźć odpowiednie przykrycie basenowe do basenów okrągłych i kwadratowych..

Pokrywa basenowa z rozstawionymi metalowymi słupkami zapobiega tworzeniu się głębokiego basenu z wodą podczas ulewnego deszczu i powodowaniu zatapiania się pokrywy. Ta pokrywa zabezpieczająca basen nadaje się szczególnie do dużych basenów oraz do basenów naziemnych. Dzięki plandekom zimoodpornym przeciwdziała również średnim obciążeniom śniegiem. Pokrywa rolkowa oferuje również funkcjonalną i bezpieczną pokrywę dla basenu naziemnego.

Kup tanie pokrywy na basen w ok-living

Dzięki folii słonecznej można utrzymać ciepłą wodę w przydomowym basenie przez całą noc. Folia zapobiega odparowywaniu wody, dzięki czemu ma działanie termoizolacyjne. Te specjalne pokrywy potrafią nawet podnieść temperaturę wody o 5 stopni. Idealne przykrycie basenu na zimę oferuje wyjątkowo stabilne i odporne na mróz pokrycie zimowe. Przed zakupem dokładnie zaplanuj, która pokrywa najlepiej pasuje do Twoich życzeń i basenu w ogrodzie. W przypadku dmuchanego, mobilnego basenu wystarczy zwykła, niedroga plandeka. W naszym sklepie możesz zamówić nowe rolety do przykrycia basenu tanio do domu. Dodatkowo oferujemy również duży wybór innych artykułów do doskonałej zabawy w wodzie i pielęgnacji Twojego basenu np. Filtry i pompy basenowe , Podgrzewacze wody do basenu i Drabinki basenowe . Rozejrzyj się po naszym sklepie internetowym.