Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamów online nowoczesne szafki na buty i regały na buty


Filtry

Wysokiej jakości i niedrogie możliwości przechowywania butów

Szafki na buty i półki na buty pozwalają zachować porządek w przedpokoju, a jednocześnie są prawdziwymi cudami przestrzeni magazynowej. Stanowią one idealną opcję przechowywania butów. W szafce na buty są one chronione przed czynnikami zewnętrznymi. Ponadto dzięki nowoczesnej półce na buty lub stojakowi na buty zapewniasz schludny wygląd strefy wejściowej.

Cudowne miejsca do przechowywania wszystkich butów - szafki na buty i półki na buty od ok-living

Aby porządnie przechowywać buty, dla każdego znajdzie się odpowiedni system przechowywania. Najpopularniejsze są sprawdzone klasyki takie jak szafka na buty, szafka na buty pionowa, ławka na buty z siedziskiem i regał na buty. Wysoka, duża szafka na buty to prawdziwy cud magazynowy. Jest tu miejsce na dużą ilość butów. Ale małe szafki na buty to także praktyczne przedmioty codziennego użytku. Oferują również miejsce na kilka butów i bez problemu mieszczą się nawet w małym przedpokoju. Jeśli kupimy szafkę na buty pionową, to jest ona szczególnie efektowna ze względu na niewielką głębokość, ponieważ buty są ustawione pionowo. Idealnie sprawdza się w wąskich przedpokojach. W przeciwieństwie do szafki na buty, ławka na buty nie jest tak wysoka, ale zwykle raczej szersza.

Niska wysokość komody na buty sprawia, że nadaje się ona szczególnie jako dodatkowe miejsce do przechowywania kluczy lub podobnych przedmiotów. Komody na buty często posiadają szuflady lub półki, które możesz wykorzystać np. do przechowywania akcesoriów, takich jak środki do pielęgnacji obuwia czy szczotki, ale także mniej obszernych ubrań, takich jak szaliki, chusty czy czapki. Otwarta półka na buty organizuje i przechowuje Twoje buty, nie wyglądając przy tym zbyt obszernie. Dodatkowo zawsze masz dobry przegląd wszystkich swoich butów.

Czego należy szukać w dużej, wysokiej szafce na buty

Jeśli masz dużą rodzinę i odpowiednio dużą liczbę butów, to szafka na buty jest właściwym wyborem. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz umieścić ją bezpośrednio w przedpokoju. Ok-living oferuje duży wybór wysokiej jakości, ale niedrogich szafek na buty i stojaków na buty w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach..

Dzięki odpowiedniej szafie, Twoja przestrzeń wejściowa w mgnieniu oka stanie się również atrakcją dla Ciebie i każdego gościa. Jeśli zdecydujemy się na zakup dużej, wysokiej szafki na buty, warto zamontować ją na ścianie. Dotyczy to zwłaszcza szafek na buty, które nie są tak głębokie. Szczególnie jeśli w mieszkaniu są dzieci, ważne jest, aby wysoka, duża szafka na buty miała solidne oparcie, aby nie stanowiła zagrożenia. Jeśli nie masz wystarczająco dużo miejsca w przedpokoju na swoją dużą kolekcję butów, odpowiednim miejscem jest również sypialnia. Dzięki temu masz buty i ubrania bezpośrednio w jednym miejscu i możesz szybciej skompletować swój strój.

Jakie kryteria powinna spełniać nowa szafka na buty

Twoja szafka na buty powinna przede wszystkim oferować miejsce na wszystkie Twoje buty. Zanim kupisz szafkę na buty online, najpierw policz swoje buty, a następnie zdecyduj, czy wystarczy Ci mała szafka na buty, czy raczej powinieneś kupić wysoką, dużą szafkę na buty. Od rozmiaru buta 45, należy również upewnić się, że szafa jest wystarczająco głęboka, w przeciwnym razie buty mogą wystawać poza obszar przechowywania. Elastyczne półki o regulowanej wysokości są ważne, jeśli masz kozaki lub inne wysokie buty.

Zalety i wady szafki na buty i regału na buty

W zamkniętej komodzie, buty nie są bezpośrednio widoczne. To pozwala wybaczyć mały bałagan. Z drugiej strony, aby znaleźć odpowiednie buty, trzeba najpierw otworzyć szafę. Dzięki stojakowi na buty można bezpośrednio na pierwszy rzut oka zobaczyć, gdzie znajduje się ulubiony but. Jednocześnie jednak trzeba zachować porządek, bo na półce znacznie szybciej wygląda to chaotycznie. Jeśli rozważasz zakup stojaka na buty tanio online od nas, masz tę zaletę, że oszczędzasz sobie długich poszukiwań i oczekiwania. Dodatkowo w naszym sklepie można wygodnie zamówić na konto.

Szybko i łatwo dostarczamy Twoją nową szafkę bezpośrednio do Twojego domu. Szafki na buty i stojaki na buty znajdziesz w wielu różnych wykonaniach i kolorach - np. w kolorze antracytowym, czarnym, białym, o wyglądzie drewna i betonu. Jeśli szukasz dodatkowego wyposażenia do przedpokoju i strefy wejściowej, znajdziesz u nas również piękne szafy oraz praktyczne ławki na buty.