Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Zamawiaj markizy, osłony przeciwsłoneczne oraz rolety po niskich cenach online


Filtry

Parasol lub markiza do ogrodu, na balkon lub taras

Na rynku istnieje szeroki wybór parasoli. Zalety i wady parasoli z wysięgnikiem, parasoli z pionową nogą ustawioną centralnie. Odpowiednikiem klasycznego parasola składanego jest parasol z wysięgnikiem. W przeciwieństwie do klasycznego parasola nie jest on stabilizowany na środku, lecz trzymany z boku. Ma to tę wielką zaletę, że przestrzeń pod parasolem nie jest zajęta przez stojak na parasol i może być całkowicie wykorzystana. Zwłaszcza jeśli masz mało miejsca do dyspozycji, ten wariant jest najlepszy na mały balkon..

Wysokiej jakości parasol z elastycznym, stabilnym stelażem i odpornym na zabrudzenia poszyciem nadaje się do wykorzystania gdziekolwiek na zewnątrz. Markiza to także dobre rozwiązanie na balkon. Jednak ze względu na większą szerokość i prostokątny kształt może pokryć całą powierzchnię. Do klasycznych markiz potrzebne jest stabilne mocowanie. Praktyczne markizy zaciskowe od ok-living są niezwykle wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie trzeba w ogóle wiercić otworów. Ponadto nasze markizy w przystępnych cenach charakteryzują się niezwykle wysoką jakością wykonania i są wykonane z solidnych materiałów odpornych na promieniowanie UV.

Dlaczego osłona przeciwsłoneczna jest ważna w ogrodzie, na balkonie i na tarasie?

Pierwsze ciepłe promienie słońca w roku sprawiają, że chce się przebywać na świeżym powietrzu. Jednak, gdy tylko słońce staje się silniejsze, ważne jest, aby mieszkańcy mogli wycofać się do cienia. Zbyt częsty kontakt bez osłony z promieniami ultrafioletowymi może prowadzić do uszkodzenia skóry. Ponadto większość roślin cieszy się również z odrobiny cienia, zwłaszcza w jeszcze gorętszym południowym słońcu. Ochrona przeciwsłoneczna w postaci parasola, osłony tarasowej lub markizy jest praktyczna i ma sens. Zapobiega również blaknięciu delikatnych mebli tarasowych. Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca, możesz również rozważyć pergolę. Pergola jest świetnym rozwiązaniem cieniującym dla dużych miejsc siedzących w ogrodzie, równoważącym formę i funkcję dzięki estetycznemu wykonaniu. Uzupełnij to piękne miejsce wypoczynku o wspaniałe Meble do ogrodu z ok-living, takie jak Siedziska ogrodowe lub wygodne Hamaki.

W dłuższej perspektywie markiza to dobra inwestycja dla Twojego domu. Markizy są łatwe w montażu. Można je przymocować niemal wszędzie. Ten rodzaj osłony przeciwsłonecznej zdobywa również punkty głównie ze względu na swój nowoczesny, atrakcyjny wygląd. W naszym sklepie internetowym znajdziesz markizy w różnych rozmiarach i kolorach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Różnice między markizą, pergolą i parasolem

W porównaniu z klasyczną osłoną przeciwsłoneczną, markizy są zazwyczaj montowane na stałe na ścianie. Dzięki zajmującej niewiele miejsca markizie na balkonie nie jest potrzebny ani słup centralny, ani rura osłonowa. Są one dostępne w różnych wzorach. Jeśli nie można zamontować markizy na stałe, zaleca się markizę zaciskową. Tak zwane markizy pionowe również zapewniają cień mieszkańcom, ale jednocześnie oferują ochronę przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Duży wybór dla obu wariantów znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Pergola służy jako obiekt dekoracyjny w ogrodzie, ale także jako osłona przeciwsłoneczna, przeciwwzrokowa i przeciwwiatrowa. Solidne słupy nośne wykonane z metalu lub drewna są zagłębione w ziemi, aby mogły wytrzymać określone obciążenie wiatrem. Markizy są zwykle nieco mniej stabilne niż pergole, ale w razie potrzeby można je schować lub złożyć. W każdym razie przed zakupem parasola przeciwsłonecznego należy zastanowić się, jak bardzo będzie on musiał wytrzymać warunki atmosferyczne.

Wygodne zamówienie online nowej markizy lub osłony przeciwsłonecznej

Każdy, kto jest otoczony przez wielu sąsiadów lub mieszka bezpośrednio od strony ulicy, korzysta z odpowiedniej osłony prywatności. Właściciele mieszkań i domów mogą tu wybierać między piękną drewnianą lub bambusową osłoną prywatności, zwijaną osłoną rozsuwaną z tworzywa sztucznego, naturalnym gęstym żywopłotem, ogrodzeniem prywatności w formie szykownej drewnianej kraty lub markizą boczną.

Nasze solidne, odporne na warunki atmosferyczne markizy boczne, które są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, mają kilka zalet. Chronią przed bocznymi promieniami słonecznymi, a także wścibskimi spojrzeniami. Materiał odporny na promieniowanie UV jest również niezwykle wytrzymały. Nasze markizy boczne są trwałe i łatwe w montażu. Odkryj również nasz wspaniały asortyment Akcesoria do basenu , piękna dekoracja dla każdego Wyposażenie ogrodu oraz Palettenmöbel – wszystko wyłącznie z ok-livng. Dzięki naszym komfortowym Poduszki ogrodowe a także Poduszki na palety zwiększa również komfort siedzenia na swoich nowych meblach ogrodowych.