Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupuj wysokiej jakości szafki RTV online w niskich cenach


Filtry

Szafka RTV, klasyka wyposażenia salonu

Szafki RTV to stylowe wyposażenie, które dzięki swojej konstrukcji zapewnia dużą elastyczność w umeblowaniu. Ze względu na niewielką wysokość, lowboardy zajmują szczególnie mało miejsca, a jednocześnie oferują wystarczającą ilość miejsca do przechowywania przedmiotów codziennego użytku lub urządzeń elektronicznych, takich jak telewizory czy głośniki. Szafki RTV są szczególnie popularne jako nowoczesny element wyposażenia salonu. Z reguły umieszcza się tam telewizor, a w dolnych półkach przechowuje się płyty DVD lub książki.

Czym jest szafka RTV i co go wyróżnia?

Szafka RTV to stylowy i funkcjonalny mebel, który można spotkać w wielu salonach. Służy zarówno jako dekoracyjny dodatek do pomieszczenia, jak i praktyczna opcja przechowywania telewizorów, odbiorników i innych urządzeń elektronicznych. Szafki RTV są dostępne w wielu różnych wzorach i wykończeniach, więc istnieje szafka RTV, która pasuje do każdego gustu i budżetu. Kupno taniej szafki do telewizora jest w dzisiejszych czasach dziecinnie proste, ponieważ rynek oferuje szeroki wybór modeli. Szukając szafki RTV, należy najpierw zdecydować, jaki rodzaj szafki chcemy kupić. Jaki kolor, szerokość i przydatne funkcje powinna oferować szafa?

Jak sama nazwa wskazuje, ma bardzo niską wysokość. Szafka niska to mebel, który służy przede wszystkim do przechowywania telewizorów i innych urządzeń elektronicznych. Lowboardy są zazwyczaj niższe niż tradycyjne meble telewizyjne czy meble RTV, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy płaskich telewizorach. Można je jednak wykorzystać także do innych celów, takich jak przechowywanie książek, płyt CD, DVD czy innych przedmiotów.

Dlaczego warto kupić szafkę RTV

Ogromną zaletą szfki RTV jest to, że można ją umieścić nie tylko w salonie jako szfkę RTV. Tego typu szafki można również znakomicie umieścić w garderobach, w przedpokoju lub w sypialni. Możliwe zastosowania są więc bardzo różnorodne. Niskie cenowo szafki oferują sporo przestrzeni użytkowej na powierzchni, ale wiele rzeczy można też przechowywać w szufladach. Jeśli nie chcesz umieszczać telewizora na niskiej szafce, możesz również upiększyć ją wazonami i innymi przedmiotami dekoracyjnymi.

Różnica w porównaniu do komody, wysokiej szafki i innych elementów..

W przeciwieństwie do komody, szafka RTV jest znacznie niższa, dlatego może mieć również mniej miejsca do przechowywania. Szafka wysoka jest jeszcze wyższa niż komoda i zajmuje znacznie więcej miejsca w pomieszczeniu. Główną funkcją Szafki wysokie jest przechowywanie przedmiotów, podczas gdy szafka RTV służy również jako dekoracyjny element przyciągający wzrok. Szafki RTV można tanio kupić w szerokiej gamie wyglądów, które można idealnie dopasować do danego stylu wnętrza. Na początku jednak należy zastanowić się nad wielkością przyszłej szafki RTV. W zależności od dostępnej przestrzeni, można wybrać bardzo małe i duże szafki. W sieci i w sklepach można znaleźć także szafki, z nóżkami lub bez. Są też tzw. narożne szafki pod telewizor. Ten typ może być ustawiony w salonie w sposób szczególnie oszczędzający miejsce ze względu na swój kanciasty kształt.

Nie ma też prawie żadnych ograniczeń co do wyboru materiału; dużą popularnością cieszy się na przykład drewno, ponieważ jest solidne i trwałe. Ale szafka RTV nie musi być wykonana w całości z drewna; istnieją również telewizyjne szafki w wyglądzie drewna, które są bardzo przystępne cenowo. Duży wybór różnych kolorów oferuje wszystko, czego pragnie Twoje serce. Dostępne są również szafki w stylu wiejskim, o różnym wyglądzie drewna, w kolorze matowym lub z wysokim połyskiem.

Rozmieszczenie, zapotrzebowanie, montaż - co trzeba wziąć pod uwagę?

Jeśli podczas montażu szafki RTV będziesz postępował zgodnie z instrukcją obsługi, to w zasadzie nie możesz zrobić wiele złego. Niemniej jednak należy upewnić się, że meble stoją na solidnej podłodze i nie ma niebezpieczeństwa, że coś się przewróci. Jeśli mają być na niej umieszczone szczególnie ciężkie przedmioty, szafkę można również zamontować na ścianie. Jeśli planujemy przenieść lowboard, należy upewnić się, że na nóżkach lub na spodzie lowboardu znajdują się małe filcowe ślizgacze, aby nie uszkodzić podłogi.

Piękne szafki RTV i wiele innych mebli do salonu

Każdy, kto zacznie szukać, zauważy, że szafki można ozdobić tanio i bardzo łatwo. Aby w pełni wykorzystać możliwości szafki RTV, należy puścić wodze fantazji. Powierzchnia szafki oferuje mnóstwo miejsca, by puścić wodze fantazji. Jest to szczególnie miłe, gdy lowboard służy jako powierzchnia prezentacyjna dla wazonów, doniczek lub rzeźb. Alternatywnie, można je również wyświetlić całkiem klasycznie w ładnych Regałach do salonu platzierenSzczególną uwagę przyciągają także małe lampki stołowe, które skąpią otoczenie w przyjemnym świetle, zwłaszcza wieczorem. Dopasowane Stoliki do salonu można znaleźć również w naszym sklepie internetowym. Dodatkowo na niskiej desce można umieścić również ramki na zdjęcia. Więcej pomysłów na umeblowanie salonu znajdziesz w naszej kategorii Dekoracja salonu .