Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Wysokie szafki do łazienki zamów tanio online


Filtry

Kupuj tanie słupki łazienkowe

Stworzenie przestrzeni do przechowywania w łazience nie zawsze jest łatwe. Wiele przedmiotów koniecznie potrzebuje miejsca, a dzięki szafkom łazienkowym można szybko posprzątać łazienkę i nie jest ona zagracona różnego rodzaju przedmiotami, takimi jak papier toaletowy, kosmetyki do makijażu, dezodoranty i wiele innych. Słupek łazienkowy stworzy mnóstwo miejsca do przechowywania, a Twoja łazienka znów będzie wyglądać na uporządkowaną. Tanie łazienkowe słupki z ok-living są idealne do stworzenia porządku w łazience.

Czym jest słupek łazienkowy?

Łazienkowy słupek to podłużna szafka, która stoi pionowo przy ścianie i oferuje dużo miejsca do przechowywania. Słupek łazienkowy świetnie nadaje się również do małych łazienek do przechowywania artykułów domowych. Za drzwiami kosmetyki już nie przeszkadzają, a łazienkę można szybciej posprzątać.

Porządek, który stworzysz dzięki słupkowi łazienkowemu oznacza, że nie musisz już spędzać dużo czasu na szukaniu. Wiesz, że wszystko może być przechowywane w niedrogim i wysokim słupku łazienkowym. Otwórz drzwi i wszystko jest w zasięgu ręki. Niedroga wysoka szafa zapewnia spokój i nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć oazę relaksu.

Wysokie słupki łazienkowe w różnych stylach, kolorach i rozmiarach

Z szeroką gamą wysokich słupków łazienkowych w różnych stylach, masz gwarancję, że znajdziesz odpowiedni w ok-living. Większość słupków łazienkowych można wkomponować w każdy styl aranżacji wnętrza. Łazienkowy słupek w bieli w połączeniu z betonowym wyglądem wygląda bardzo elegancko. Kolory biały i szary dają nowoczesny efekt. Podczas gdy biel może być również połączona ze stylem vintage lub country house, czerń jest bardziej klasyczna. Łazienkowa wysoka szafka w wyglądzie drewna emanuje cieplejszą atmosferą i może być doskonale połączona z różnymi kolorami.

Łatwe w pielęgnacji wysokie szafki łazienkowe można wkomponować także w małą łazienkę. Wysokość słupka wynosi około 190 cm, a jej głębokość to 30 cm. Połączenie otwartych i zamkniętych półek wygląda bardzo atrakcyjnie. Otwarte przegródki oferują miejsce na piękne elementy dekoracyjne i wprowadzają pewną lekkość. Dzięki całkowicie zamkniętej szafce tworzysz czystą i minimalistyczną estetykę.

Różnica między słupkiem a szafką wiszącą w łazience

Czy słupek lub szafka ścienna jest odpowiednia dla Twojej łazienki, zależy od przestrzeni i Twoich życzeń. Czym właściwie różni się słupek od szafki wiszącej? Jak sugeruje słowo szafka wisząca jest montowana na ścianie. Dzięki temu szafka nie stoi na podłodze i łatwo ją wyczyścić. Jednak ze względu na niewielką wysokość szafki wiszącej wynoszącą ok. 70 cm, masz do dyspozycji znacznie mniej miejsca niż w przypadku słupka o wysokości 190 cm.

Słupek oferuje Ci różne kombinacje. Z otwartymi półkami, szufladami lub całkowicie zamknięte, z pewnością znajdziesz coś w naszym sklepie internetowym. Oczywiście oferujemy również kompletne zestawy mebli łazienkowych składające się z różnych szafek, takich jak szafka z lustrem, szafka pod umywlkę oraz różne szafki. Są one skoordynowane wizualnie i zapewniają spokój i porządek w łazience.

Słupki łazienkowe zamówić tanio online

Łazienkowa słupek oferuje wiele korzyści, nie tylko niedrogie wysokie szafki wizualnie przyciągają wzrok, ale także tworzą atmosferę spokoju i porządku. W sklepie internetowym można również zamówić kompletne Zestawy mebli łazienkowych Ponadto, znajdziesz idealne Szafki pod umywalkę , aby stworzyć dodatkowe miejsce do przechowywania. Odkryj w ok-living Szafki midi i inne Szafki łazienkowe zamawiaj już dziś. Wszystkie produkty zostaną dostarczone do Twojego domu.