Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Piękne przewijaki dla niemowląt i pasujące akcesoria


Filtry

Komody do przewijania i pasujące akcesoria z ok-living

Kiedy myślimy o niezbędnym wyposażeniu dla niemowląt, przewijak lub komoda do przewijania jest często pierwszym meblem, który przychodzi do głowy, obok łóżeczka dla dziecka. Przewijak to mebel bardzo praktyczny pod wieloma względami. Dziecko często wymaga przewijania w ciągu dnia, a także w nocy. W celu ochrony pleców rodziców przewijaki mają ergonomicznie zaprojektowaną wysokość podstawową, która umożliwia utrzymanie wyprostowanej postawy.

Dodatkowo wszystko, co potrzebne do zmiany pieluch jest pod ręką i uporządkowane. Przewijak zazwyczaj składa się z podstawki z opcjami przechowywania, takimi jak półki i szuflady oraz z blatu przewijaka. Blat przewijaka ma zazwyczaj matę do przewijania i podwyższone brzegi, dzięki czemu dziecko jest zabezpieczone przed wypadnięciem i wygodnie leży. W naszym sklepie można kupić przewijaki i komody online w niskich cenach - również na konto.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie przewijaka

Kupując przewijak, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania mebla. Stosunek ceny do jakości powinien być zawsze właściwy. U nas znajdziesz przewijak doskonałej jakości w przystępnych cenach. Dodatkowo przy zakupie przewijaka należy zwrócić uwagę na odpowiednią wysokość. Najważniejszą funkcją przewijaka jest przecież to, że rodzice mogą przewijać swoje dziecko w sposób nieuciążliwy dla pleców. Dodatkowo powinien znajdować się blat przewijaka z odpowiednim zabezpieczeniem przed wypadnięciem w postaci podwyższonej krawędzi, aby dziecko nie mogło przypadkowo stoczyć się z komody.

Zastanów się również, czy stół oferuje wystarczającą ilość miejsca do przechowywania. Przyszli rodzice zwykle nie doceniają tego, ile miejsca potrzeba na pieluchy, ubrania dla dzieci i chusteczki. Należy również zwrócić uwagę na wielkość przewijaka. Dzieci szybko rosną, a rodzice nie chcą po bardzo krótkim czasie znów musieć inwestować w komodę. Zastanów się również nad pomieszczeniem i miejscem w pokoju, w którym powinien znaleźć się przewijak. Nie powinno być zbyt ciemne, ale jednak zabezpieczone. Na koniec warto wspomnieć, że ważne są również akcesoria do przewijaka. Koniecznie wyposaż blat przewijaka w wygodną matę do przewijania. Nigdy nie powinno też zabraknąć lampki cieplnej nad przewijakiem.

Gdy najlepiej kupować przewijak?

Najlepiej zaopatrzyć się w przewijak w czasie ciąży, aby wszystko było gotowe, gdy pojawi się dziecko. Bo gdy już pojawi się dziecko, zwykle nie ma się zbyt wiele czasu na wybór mebli czy ich ustawienie. Ponadto, szczególnie po porodzie, bardzo ważne jest, aby mama mogła zmienić pieluszkę w sposób łatwy dla pleców. Kupując swój nowy przewijak online, korzystasz z tej korzyści, że nie musisz przechodzić przez stres związany z zakupami w sklepach meblowych w czasie ciąży. Ponadto wszystkie meble z naszego sklepu internetowego są wygodnie dostarczane bezpośrednio do Twojego domu..

Przewijak powinien służyć do przechowywania wszystkiego, co jest potrzebne do zmiany pieluszek. Przede wszystkim pieluszki, mokre chusteczki i wszelkie niezbędne środki pielęgnacyjne. Dodatkowo pieluchy lub jednorazowe wkłady do przewijania, które chronią wyściełaną matę do przewijania przed zabrudzeniem. Ponadto nie powinno zabraknąć pojemnika na zużyte pieluchy.

Kupuj nowy przewijak dla niemowląt i akcesoria online w świetnej cenie

Przed zakupem i ustawieniem nowego przewijaka należy dokładnie przemyśleć, które pomieszczenie najlepiej się do niego nadaje. Ponieważ podczas przewijania dziecko jest rozbierane, pomieszczenie powinno być dobrze ogrzane. Dodatkowo do przewijaka można dokupić lampę grzewczą. Należy również pamiętać o tym, że trzeba przewijać dziecko kilka razy dziennie, a także w nocy, więc odległości spacerowe powinny być jak najkrótsze.

Nowe powiększenie rodziny to coś wyjątkowego, narodziny dziecka i czas po nich są naprawdę ekscytujące. Abyś nie przegapił ani jednej chwili i nie musiał zajmować się męczącymi poszukiwaniami i kolejkami w sklepach, w naszym sklepie internetowym zapewniamy wszystko, co potrzebne do wyposażenia pokoju dziecięcego od łóżka dostosowanego do wieku do dopasowanej szafki , do organizera na łóżko aż do praktycznego składanego pudełka - wszystko dostarczamy wygodnie do Twojego domu.