Krzesła i stoliki dla dzieci i niemowląt » Kupuj meble w ok-living
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
100% ochrona kupującego
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Kartę kredytową / PayPal
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
30-dniowa polityka zwrotów
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
Darmowa wysyłka od 0,00 €

Kupuj krzesła i stoliki do pokojów niemowlęcych i dziecięcych online


Filtry (0 Produkte)

Stoliki i krzesła do pokoju dziecięcego od ok-living

Aby stworzyć optymalną atmosferę dla dziecka w pokoju dziecięcym, nie może zabraknąć odpowiedniego siedzenia. Nie tylko przyciąga wzrok w każdym pokoju dziecięcym, ale również służy do leżakowania, majsterkowania, zabawy i malowania. Właściwy rozmiar stolików i krzesełek dla dzieci odgrywa decydującą rolę dla zabawy i zdrowia Twojego dziecka.

Ergonomiczne siedzenie pod kątem 90 stopni, z obiema nogami na podłodze, jest prawie niemożliwe dla dzieci przy konwencjonalnych stołach. Meble dziecięce takie jak stoliki i krzesełka są nie tylko dostosowane do fizycznych potrzeb dziecka, ale także zapewniają bezpieczną zabawę dzięki zaokrąglonym narożnikom i stabilnej podstawie. W ten sposób i Ty możesz się zrelaksować, podczas gdy Twoje dziecko bawi się, maluje lub wykonuje rękodzieło przy stoliku dla dzieci.

Przechowywanie materiałów malarskich i rzemieślniczych odpowiednio i bezpiecznie

Niektóre stoliki i krzesła do pokoju dziecięcego oferują możliwość przechowywania, na przykład w schowku pod blatem lub pod siedziskiem krzeseł do pokoju dziecięcego. Tutaj można szybko przechowywać w zasięgu ręki materiały malarskie, gry i akcesoria do rękodzieła. Składane stoły do pokoju dziecięcego z krzesłami z możliwością sztaplowania są idealne do bardzo małych pokoi dziecięcych. Można je schować, aby zaoszczędzić miejsce, gdy nie są używane i nadają się do zabrania na wakacje. W zależności od wieku dziecka, stół nadal służy jako pierwsze biurko na początku szkoły podstawowej. Alternatywnie można tutaj znaleźć również odpowiednie biurka dla dzieci. Jeśli w mieszkaniu jest więcej niż jedno dziecko, są też zespoły siedzisk dla dzieci.

Element przyciągający wzrok w pokoju dziecięcym - stoliki i krzesełka dla dzieci marki Vicco

Ważne jest nie tylko to, aby stoliki i krzesła do pokoju dziecięcego podobały się wizualnie Tobie i Twojemu dziecku, ale również to, aby meble dziecięce były bezpieczne. Narożniki powinny być zaokrąglone, a podstawa stolików i krzeseł do pokoju dziecięcego stabilna. Najlepiej, gdy wysokość stołu dla dzieci wynosi od 45 do 55 cm. Dziecko powinno umieć położyć nogi na podłodze pod kątem prostym, aby siedzieć prosto i ergonomicznie. Krzesła i stoliki do pokoju dziecięcego powinny być również łatwe do czyszczenia. Modele z dodatkową przestrzenią do przechowywania są praktyczne, aby ołówki, kolorowanki, gry były od razu na właściwym miejscu, ale szczególnie polecane, jeśli pokój dziecięcy jest raczej niewielki..

Nasze piękne grupy siedzisk dla dzieci Vicco mają odporną na zarysowania i łatwą do czyszczenia powierzchnię z przyjaznymi dla dzieci, atrakcyjnymi motywami krajobrazowymi. Wymiary stolików - 60 × 48 × 60 cm (W×H×D) - i krzesełek - 30 × 53 × 30 cm (W×H×D) - zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić dziecku optymalną pozycję siedzącą.

Niedrogie meble do pokoju dziecięcego - od łóżka po odpowiadający mu stolik dziecięcy

Stoliki i krzesła do pokoju dziecięcego to element przyciągający wzrok w każdym pokoju dziecka. Dostępne są w jednolitych kolorach, takich jak szary czy beżowy, ale także w bardzo kolorowych modelach. Dostępne są również stoliki i krzesełka do pokoju dziecięcego z różnymi motywami. Oparcia krzeseł do pokoju dziecięcego występują w różnych wzorach. Najłatwiej jednak połączyć białe stoliki do pokoju dziecięcego z resztą wyposażenia pokoju dziecięcego..

Jeśli spodziewasz się dziecka i jesteś na etapie urządzania pokoju dla swojej pociechy, to poświęć swój czas, aby rozejrzeć się u nas. Oferujemy szeroki wybór mebli do pokoju dziecięcego np. Stoliki do przewijania , Kojce und Łóżka dziecięce jak również meble dziecięce do przechowywania np. Półki oraz Szafy .

0,00 zł